Анонси«Червона лінія порятунку»

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові – ми Українці!», з метою формування в дітей та учнівської молоді активної громадянської позиції, підвищення рівня усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості донорства Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за підтримки Сумського обласного центру служби крові у квітні – травні 2019 року проводять конкурс на кращий твір з теми «Червона лінія порятунку».

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – на рівні адміністративно-територіальних одиниць – до 20 квітня

ІІ етап – обласний рівень – до 01 травня.

До участі в конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти у двох вікових категоріях:

І – діти 10 – 13 років.

ІІ – учнівська молодь 14 – 17 років.

Конкурсні роботи (твори, вірші, есе) виконуються в електронному форматі друкованим обсягом не більше двох аркушів формату А4, шрифтом Times New Roman, 1,5 інтервалом, 14 кеглем.

На Конкурс приймають індивідуальні роботи, написані українською мовою.

Для участі у ІІ етапі Конкурсу роботи, що були визнані кращими за підсумками І етапу – по 1 роботі в кожній віковій категорії надсилаються до 25 квітня 2019 року на адресу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (вул. Серпнева,14-а, м. Суми, 40007, e-mail: center-ocpo@ukr.net) з поміткою «Конкурс. Донорство».

З умовами участі в конкурсі можна ознайомитися тут


Шановні організатори та учасники конкурсу на кращий твір з теми «Червона лінія порятунку». Маємо для вас приємне повідомлення: збільшено призовий фонд конкурсу. Також збільшено кількість призових місць у кожній віковій категорії: Гран-прі, одне І, два ІІ і три ІІІ місця.

Отже, переможці і призери конкурсу «Червона лінія порятунку» отримають призи вартістю:

Гран-прі – 7000 грн.

І місце – 5000 грн.

ІІ місце – 3000 грн.

ІІІ місце – 2000 грн.

Принагідно звертаємо вашу увагу на таке: якщо учасник з тих чи інших причин не може підготувати конкурсний матеріал в електронному вигляді, він може подати до оргкомітету рукописний варіант.

Не зволікайте, терміни подачі конкурсних матеріалів – до 01 травня 2019 року.

Умови проведення конкурсу – на сайті Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Оргкомітет


Місячник екології «Планета у нас одна»

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв`язання екологічних проблем, залучення учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи на базі еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю з 1 по 30 квітня 2019 року проводиться місячник екології «Планета у нас одна». Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до запланованих заходів.

План
проведення місячника екології «Планета у нас одна»

Дата проведення

Назва заходу

Відповідальні

1-15.04

Акція «Затишок»

Колесніченко Н.К.

Керівники гуртків

1-15.04

Участь у конкурсах на кращий малюнок і твір з теми «Людина та ліс»

Марченко Ю.В.

Керівники гуртків

4.04

14.00-16.00

Пізнавальна програма «Здорова Земля – здоровий і я»

Жук Д.С.

19.04

Конкурс екологічних плакатів «Земля – наш спільний дім»

Марченко Ю.В.

16-19.04

Еко-челендж «Посади своє дерево»

Федченко Т.М.

Керівники гуртків

18-21.04

Акція «Чиста планета»

Гайкова Н.М.

Керівники гуртків

20.04

12.00-14.00

Свято «Майбутнє планети – у наших руках»

Гарбуз І.В.

Федченко Т.М.

Перекрестова О.О.

Вознюк Л.Г.

23.04

14.00-15.00

Екскурсія екологічною стежкою відділу «Nature Around Us»

Федченко Т.М.

Жук Д.С.

22-26.04

Трудова акція «Квіткова мозаїка»

Керівники гуртків

22-26.04

Конкурс соціальної реклами «Еко-life»

Рекламні ролики, пости, листівки прохання всім бажаючим публікувати на сторінці еколого-натуралістичного відділу у соціальній мережі Facebook «Екологічний клуб «Дивосвіт» https://www.facebook.com/ekodyvosvit/

Марченко Ю.В.

Керівники гуртків

26.04

15.00-16.00

Заняття-реквієм «Мій біль Чорнобиль»

Перекрестова О.О.

Гарбуз І.В.

Керівники гуртків

30.04

14.00-15.00

Екологічна гра «Що? Де? Коли?». Підбиття підсумків місячника екології

Марченко Ю.В.

Федченко Т.М.

За додатковою інформацією звертатися до Марченко Ю.В. за тел. 0958020294


Обласна виставка творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край»

З метою пошуку талановитих дітей та учнівської молоді, розвитку їх творчих здібностей, популяризації національної культури, відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва з 29 квітня по 21 травня 2019 року відбудеться Обласна виставка творчих здобутків юних майстрiв народних ремесел «Знай і люби свій край».

До участі в заході запрошуються учні, вихованці закладів позашкільної, загальної середньої освіти за двома віковими категоріями: І – діти 7–13 років, ІІ – 14–18 років.

Виставка проводиться за такими видами українських народних ремесел: декоративний розпис, ткацтво, витинання, ліплення, жіночі прикраси з бісеру, художня обробка деревини, художня обробка шкіри, іграшка, флористика, стрічкова вишивка, плетіння спицями, плетіння гачком, квілінг, оригінальний жанр.

Роботи повинні відповідати таким вимогам:

- вiдповiднiсть народним традиціям;

- оригінальність i самобутність виконавської майстерності;

- вiдповiднiсть вимогам дизайну;

- наявність заявки і паспорту на роботу.

Організатори залишають за собою право відбору експонатів для участі у Всеукраїнській виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ ЛІС

У 2019 році Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства в межах громадської акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводить конкурси дитячого малюнка та твору з теми «Лісівники плекають ліс», які є правонаступниками конкурсів дитячого малюнка та твору з теми «Людина та ліс».

До участі у конкурсах запрошуються учні 1-4 класів (конкурс малюнків), 5-8 класів (конкурс творів) закладів загальної середньої освіти, вихованці відповідного віку закладів позашкільної освіти, що розташовані на території діяльності державних лісогосподарських підприємств.

Звертаємо увагу учасників конкурсів на те, що у 2019 році змінено мету і завдання конкурсних заходів.

Головною метою конкурсів є підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

Завдання конкурсу:

- ознайомлення з професіями працівників лісової галузі, висвітлення їх важливості у творчих роботах;

- поглиблення знань з основ сталого ведення лісового господарства, охорони та захисту лісу, забезпечення суспільства лісовою продукцією;

- активізація лісівничо-просвітницької, профорієнтаційної діяльності;

- виявлення обдарованої та талановитої молоді, залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.

Правила проведення конкурсів дитячого малюнка та твору з теми «Лісівники плекають ліс».


Естафета "Позашкілля Сумщини – 49+"

В лютому 2019 року стартує обласна естафета "Позашкілля Сумщини – 49+"

Естафету започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право". Йдеться про право юних мешканців нашої області на позашкільну освіту, тобто на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, цікаве змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді.

Мета естафети: формування регіонального креативного позашкільного освітнього простору через популяризацію сучасних напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, розширення форм співпраці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

В арсеналі закладів позашкільної освіти багато цікавих за змістом сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю. Саме вони мають бути включені до планів заходів у межах естафети. При цьому ключовими поняттями в організації цих заходів є "взаєморозуміння", "взаємовідвідування", "взаємоповага", "творча співпраця", "толерантність", "відкритість".

Бажаємо всім учасникам естафети цікавих заходів, приємного спілкування, творчих перемог, яскравих вражень!


НОВІ ГОРИЗОНТИ Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018/2019 навчальний рік

В області триває підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»):

- удосконалюється методичне забезпечення гри;

- розробляються річні плани з питань організації та проведення всього комплексу заходів гри;

- створюються обласні, районні, міські штаби гри;

- формується команда виховників та інструкторів із числа педагогів, громадських активістів.

Досвід попередніх років засвідчив результативність та ефективність спільних дій представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді, у процесі підготовки та проведення гри «Сокіл» («Джура»).

Тож маємо надію на подальшу співпрацю та злагоджену роботу під час підготовки та проведення всього комплексу заходів гри у 2018/2019 навчальному році.


День позашкільника Сумщини

У 2018 році в межах соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» в області започатковано проведення Дня позашкільника.

Позашкільники області відзначають цей день креативними, цікавими заходами. Відбудуться презентації досягнень вихованців, святкові концерти, відзначення педагогів, вихованців закладів позашкільної освіти, які досягли високих результатів.

Запрошуємо дітей, педагогів, батьківську громадськість, випускників закладів позашкільної освіти минулих років долучитися до святкування Дня позашкільника.

Бажаємо педагогам-позашкільникам творчими здобутками зустріти прийдешнє свято.


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 353-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 2 + 4.

^Вгору