ОЦПО та РТМ » Фотогалереї » Фотоальбом

Обласний заочний конкурс "Юні художники Сумщини"

Обласний заочний конкурс "Юні художники Сумщини"
05.11.2014
тема "Світ мого дитинства"
роботи дітей молодшої вікової групи
Акопян Нелля, Шосткинський ЦЕВ
Акопян Нелля, Шосткинський ЦЕВ
Бабіч Сабіна, Глухівський р-й БТШ
Бабіч Сабіна, Глухівський р-й БТШ
Баклач Анастасія, 2 місце, Конотопський НВК
Баклач Анастасія, 2 місце, Конотопський НВК
Безугла Світлана, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Безугла Світлана, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Варавка Максим, Білопільський р-й ЦДЮТ
Варавка Максим, Білопільський р-й ЦДЮТ
Галич Яна, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Галич Яна, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Глущенко Вікторія, 3 місце, Сумський р-й БДЮ
Глущенко Вікторія, 3 місце, Сумський р-й БДЮ
Груша Анастасія, 3 місце, Коноторський ЦДЮТ
Груша Анастасія, 3 місце, Коноторський ЦДЮТ
Житікова Вікторія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Житікова Вікторія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кадуріна Марія, 3 місце, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Кадуріна Марія, 3 місце, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Кальченко Поліна, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кальченко Поліна, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Капран Даніїл, Лебединська ЗОШ №5
Капран Даніїл, Лебединська ЗОШ №5
Клунко Діана, КПНЗ ТРР ПДЮ
Клунко Діана, КПНЗ ТРР ПДЮ
Коваль Богдана, 2 місце, Краснопільська ЗОШ
Коваль Богдана, 2 місце, Краснопільська ЗОШ
Коростіл Віктор, Лебединський ЦПО
Коростіл Віктор, Лебединський ЦПО
Корх Катерина, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Корх Катерина, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Костюченко Вікторія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Костюченко Вікторія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кульша Ангеліна,1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Кульша Ангеліна,1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Купцова Лілія, Конотопський р-й ЦПР
Купцова Лілія, Конотопський р-й ЦПР
Литовченко Альона, Буринська СШ№2
Литовченко Альона, Буринська СШ№2
Літкевич Софія, Шосткинський ЦЕВ
Літкевич Софія, Шосткинський ЦЕВ
Мироненко Дарья, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Мироненко Дарья, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Мірошніченко Дмитро, Лебединська ЗОШ №4
Мірошніченко Дмитро, Лебединська ЗОШ №4
Москаленко Іван, Лебединський ЦПО
Москаленко Іван, Лебединський ЦПО
Насаннік Дар'я, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Насаннік Дар'я, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Некула Станіслав, Конотопська ДХШ
Некула Станіслав, Конотопська ДХШ
Обруч Даніїл, Конотопська ЗОШ №5
Обруч Даніїл, Конотопська ЗОШ №5
Павліченко Ольга, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Павліченко Ольга, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Панасенко Іван,3 місце, Конотопська ЗОШ №10
Панасенко Іван,3 місце, Конотопська ЗОШ №10
Пата Маргарита, Шосткинський ЦЕВ
Пата Маргарита, Шосткинський ЦЕВ
Пирогова Анастасія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Пирогова Анастасія, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Позимніков Віктор, Лебединський ЦПО
Позимніков Віктор, Лебединський ЦПО
Помазан Зіна, Шосткинський ЦЕВ
Помазан Зіна, Шосткинський ЦЕВ
Приходько Марія, 2 місце, Сумський р-й БДЮ
Приходько Марія, 2 місце, Сумський р-й БДЮ
Прісенко Анна, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Прісенко Анна, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Руденко Анна, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Руденко Анна, Краснопільський р-й ЦДЮТ
Сенька Карина, Недригайлівський р-й БДЮТ
Сенька Карина, Недригайлівський р-й БДЮТ
Сергієв Данило, Путивльський ЦПР
Сергієв Данило, Путивльський ЦПР
Скакун Варвара, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Скакун Варвара, КЗСОР-ОЦПО та РТМ
Скрипник Софія,3 місце, Великописарівський р-й БДЮТ
Скрипник Софія,3 місце, Великописарівський р-й БДЮТ
Тесля Наталія, ОМЦПО-МАН
Тесля Наталія, ОМЦПО-МАН
Тетюра Поліна, 1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Тетюра Поліна, 1 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Третьяк Лоліта, Шосткинський ЦЕВ
Третьяк Лоліта, Шосткинський ЦЕВ
Фесенко Марія, 3 місце, Роменський ЦПО та РТМ
Фесенко Марія, 3 місце, Роменський ЦПО та РТМ
Цирулін Віталій, Конотопська ЗОШ №11
Цирулін Віталій, Конотопська ЗОШ №11
Шишкевич Олександр, Конотопська ЗОШ №11
Шишкевич Олександр, Конотопська ЗОШ №11
Якушева Ірина, 2 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ
Якушева Ірина, 2 місце, Ямпільський р-й ЦДЮТ

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 7 і 6?

^Вгору