ОЦПО та РТМ » Головна » Наші гуртки » Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гурток «З умінням і фантазією»

Керівник:

Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 219

Запрошуємо дітей віком 6–12 років на гурток з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «З умінням і фантазією». Діти на заняттях розвивають творчі здібності, удосконалюють вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами та техніками, розширюють та поглиблюють свої знання про види образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомлюються з творчістю відомих художників і традиціями українського народного мистецтва.

Гурток «Казковий світ»

Керівник:

Лебідь Віталія Миколаївна
Лебідь Віталія Миколаївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 121

Під час творчої діяльності на занятті в гуртку діти знайомляться з таємничим казковим світом засобами лялькового, тіньового, та пальчикового театру.

На занятті вихованці мають змогу навчатися грі на дитячих музичних інструментах, власноруч виготовляти декорації та ляльки-іграшки для театру, здобувати навички аніматорства.

Заняття дарують дітям впевненість у своїх силах, вміння вільно триматися на публіці, взаємодіяти з партнерами, думати і діяти в нестандартних ситуаціях. Діти розвивають свої акторські здібності під час показу театральних вистав та участі в різноманітних розважальних заходах.

Гурток «Robo-Craft»

Керівник:

Сотник Таміла Сергіївна
Сотник Таміла Сергіївна
Заняття проводяться в центрі ДІМ, каб. 102

Найбільш активно розвивається робототехніка – прикладна наука, що проектує, розробляє й використовує роботи в різних сферах економічного і суспільного життя. Володіння знаннями й уміннями керування та програмування роботів є викликом сьогодення. Гурток має на меті:

– сформувати у вихованців уміння й навички проектувати типові моделі роботів, створювати алгоритми та забезпечувати їх програмну реалізацію;

– розвивати навички роботи в середовищі операційної системи та графічної мови програмування;

– сформувати стійку мотивацію до навчання, пізнання нового;

– сприяти інтелектуальному розвитку особистості, розвивати у дітей логічне мислення, інформаційну та графічну культуру, пам’ять, увагу, інтуїцію.

Гурток «6 цеглинок»

Керівник:

Сотник Таміла Сергіївна
Сотник Таміла Сергіївна
Заняття проводяться ДНЗ 21

Якщо ви думаєте, що конструктор LEGO можна використовувати тільки як дитячу забавку, то ви помиляєтесь. Педагог гуртка «6 цеглинок» вважає,  що це інструмент для навчання та розвитку малечі. Як саме використовувати різнокольорові детальки на заняттях максимально ефективно, діти дізнаються саме на заняттях у гуртка. Роль педагога в цьому процесі дуже вагома, оскільки він має відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав`язування свого бачення дитині. В основу взаємодії дорослого і дитини покладається підхід «навчання через гру». Педагог впевнена що дуже важливо змалечку навчати дітей співпрацювати і взаємодіяти. Конструктор LEGО – це не лише різнокольорові башточки, їх можна шукати, розглядати, підкидувати, за їхньою допомогою відповідати на питання, фантазувати та взаємодіяти один з одним у тисячу і один різних способів.

 


Гурток «Світ навколо нас»

Керівник:

Гончарова Ксенія Олександрівна
Гончарова Ксенія Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 110

Завітайте до гуртка з вивчення англійської мови. Під час занять у гуртку, діти навчаються спілкуватися, читати, писати англійською, знайомляться із життям, культурою та традиціями англомовних країн. На дітей чекають цікаві заняття, конкурси та ігри, інтелектуальні вікторини, пізнавально-розважальні програми, екскурсії та нові відкриття.

А чи знаєте ви, що складовими здорового способу життя є не лише здорове харчування, фізична активність, гарний настрій, а й вивчення англійської мови!  Яскравим прикладом того, як англійська мова допомагає бути здоровим та активним, є заняття з англійської мови в гуртку «Світ навколо нас» (керівник Гончарова Ксенія Олександрівна).

Як же можна поєднувати ознайомлення з новим матеріалом і розвиток навичок здорового способу життя? Можна – активно та цікаво!

Вивчаючи літери англійської абетки, можна восени викладати їх каштанами або взимку малювати на снігу, весною робити ABC йогу чи ліпити з пластиліну під час дощової погоди. Вивчаючи тему, пов’язану з  з цифрами, можна влаштувати чемпіонат на найбільшу кількість підкидання повітряної кульки чи найдовший час виконання асан з йоги. Нові слова та вислови найкраще запам’ятовуються під час прогулянки на свіжому повітрі чи екскурсії. Прикметники, прийменники та іменники теж стають знайомими та легко зрозумілими, якщо їх «зображувати» в пантомімі, «ховати» на галявинці та «гратися» з ними в ігри.

Отже, активність, цікавість і гарний настрій – запорука здорового  способу життя та гарного знання іноземної мови!

Гурток «Легка англійська»

Керівник:

Бойко Юлія Андріївна
Керівник Бойко Юлія Андріївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 109

Вивчати англійську можна по-різному – займатися із репетитором, дивитися фільми та мультфільми, читати книги, а можна….. грати в ігри! Простий, легкий і доступний спосіб вивчення англійської для дітей застосовується у гуртку «Легка англійська». Заняття допоможуть краще засвоїти базову лексику дітям на рівні Beginner-Elementary. Ми створюємо атмосферу, в якій діти весело і невимушено засвоюють англійську вимову, практикують різні граматичні конструкції, вчаться вести діалог, розповідати про себе та навколишній світ, розуміти англійську «на слух». За допомогою музики, рухів та ігр діти покращують комунікативні навички, вдосконалюють уміння правильно будувати речення, розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення. Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, кабінет 109.

Гурток «Говоримо англійською»

Керівник:

Шматко Ольга Миколаївна
Шматко Ольга Миколаївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб 110

Навчання у гуртку – робота й відпочинок, командна співпраця й можливість індивідуального вираження, оволодіння знаннями й моральний розвиток.

Навчання у гуртку – розширення лексичного запасу, опанування граматичними конструкціями, розвиток мовленнєвих умінь і формування навичок.

Навчання у гуртку – невимушена атмосфера, допомога у вивченні англійської мови.

Діти 7-8 років! На вас чекають в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Приходьте – і ви приємно та з користю проведете час, знайдете нових друзів і станете найрозумнішими!

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок»

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю каб. 105, 109, 110, 111, 121, 216, 219

Керівники:

Скоробагатько Людмила Олексіївна
Скоробагатько Людмила Олексіївна
Левченко Любов Іванівна
Левченко Любов Іванівна
Герасименко Ірина Станіславівна
Герасименко Ірина Станіславівна (акомпаніатор)
Олефіренко Ірина Володимирівна
Олефіренко Ірина Володимирівна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна

 

Говорун Анна Андріївна
Говорун Анна Андріївна

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок», що працює у гуманітарно-оздоровчому відділі, гостинно відчиняє двері дітям віком від 4 до 6 років.

У школі «Світлячок» діти подорожуватимуть казковими країними, де познайомляться з героями казок, мультфільмів, знайдуть справжніх друзів.

На дітей чекає Жабка Маня, яка допоможе дітям навчитися читати і писати. Містер Язичок розповість, як живуть люди в Англії та навчить розмовляти англійською мовою. З ноткою Ля діти співатимуть веселі пісні й танцюватимуть запальні таночки. Діти разом із Світлячком малюватимуть фарбами, ліпитимуть із керамічного тіста, створюватимуть цікаві поробки. Здоров’ятко поведе дітей країною Здоров’я, де вони навчаться здоровому способу життя. Також діти познайомляться з «розумним» комп’ютером, що навчить їх цікавим логічним, творчим іграм.

Після закінчення навчання у школі вихованці отримають посвідчення та матимуть змогу продовжити навчання в гуртках відповідно до уподобань.

Гурток хореографічного ансамблю «Пірует»

Керівники:

Сафонова Олена Олександрівна
Сафонова Олена Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 121, 111, актова зала

У чарівний світ танцю Вас запрошує хореографічний ансамбль «Пірует», де навчаються діти віком від 6 до 17 років. Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Навчання відбувається за трьома навчальними рівнями: початковим, основним та вищим. Окрім класичного танцю, діти навчаються різноманітним сучасним стилям: диско, контемпорари, хіп-хоп тощо. Вихованці хореографічного гуртка «Пірует» є постійними учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів, фестивалів, концертів.

Заняття хореографією розвивають у дітей координацію рухів, силу, витривалість, артистизму, формують сценічну поведінки та культуру, естетичний смак. Після закінчення навчання вихованці отримують посвідчення про додаткову освіту.

Вокальний ансамбль «Глорія»

Керівник:

Лисак Галина Геннадіївна
Лисак Галина Геннадіївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 111

Запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років. На заняттях гуртка діти навчаються розуміти музичне, зокрема, вокальне мистецтво, володіти й керувати своїм голосом. Отримуючи під час навчання відповідні знання, вміння та навички, діти беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, фестивалях, масових заходах і концертних програмах, що проходять у закладі.

Після закінчення навчання у вокальному ансамблі «Глорія» вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.


Контактний телефон: 33-52-37. Контактна особа: Скоробагатько Людмила Олексіївна


Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 3 + 4.

^Вгору