ОЦПО та РТМ » Головна » Наші гуртки » Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гуманітарно-оздоровчий відділ

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок»

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю каб. 105, 109, 110, 111, 121, 216, 219

Керівники:

Скоробагатько Людмила Олексіївна
Скоробагатько Людмила Олексіївна
Левченко Любов Іванівна
Левченко Любов Іванівна
Герасименко Ірина Станіславівна
Герасименко Ірина Станіславівна (акомпаніатор)
Олефіренко Ірина Володимирівна
Олефіренко Ірина Володимирівна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна

 

Говорун Анна Андріївна
Говорун Анна Андріївна

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок» гостинно відчиняє двері дітям віком від 4 до 6 років.

У школі «Світлячок» діти подорожують казковими країними, де знайомляться з героями казок, мультфільмів, знаходять справжніх друзів.

Найкраща подруга «Світлячка» Жабка Маня допомагає дітям пізнавати навколишній світ, читати та дружно спілкуватися. Містер Язичок навчає розмовляти англійською мовою. З ноткою Ля діти співають веселі пісні й танцюють запальні таночки.

Світлячок вчить дітей малювати фарбами, ліпити із керамічного тіста, створювати цікаві поробки. Здоров’ятко навчає дітей здоровому способу життя. А «розумний» комп’ютер, навчає їх цікавим логічним, творчим іграм.

Після закінчення навчання у школі вихованці отримують посвідчення та мають змогу продовжити навчання в гуртках відповідно до уподобань.

Гурток «Легка англійська»

Керівник:

Бойко Юлія Андріївна
Керівник Бойко Юлія Андріївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 109

Вивчати англійську можна по-різному – займатися із репетитором, дивитися фільми та мультфільми, читати книги, а можна….. грати в ігри! Простий, легкий і доступний спосіб вивчення англійської для дітей застосовується у гуртку «Легка англійська». Заняття допоможуть краще засвоїти базову лексику дітям на рівні Beginner-Elementary. Ми створюємо атмосферу, в якій діти весело і невимушено засвоюють англійську вимову, практикують різні граматичні конструкції, вчаться вести діалог, розповідати про себе та навколишній світ, розуміти англійську «на слух». За допомогою музики, рухів та ігр діти покращують комунікативні навички, вдосконалюють уміння правильно будувати речення, розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення. Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, кабінет 109.

Гурток «Світ навколо нас»

Керівник:

Гончарова Ксенія Олександрівна
Гончарова Ксенія Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 110

Завітайте до гуртка з вивчення англійської мови. Під час занять у гуртку, діти навчаються спілкуватися, читати, писати англійською, знайомляться із життям, культурою та традиціями англомовних країн. На дітей чекають цікаві заняття, конкурси та ігри, інтелектуальні вікторини, пізнавально-розважальні програми, екскурсії та нові відкриття.

А чи знаєте ви, що складовими здорового способу життя є не лише здорове харчування, фізична активність, гарний настрій, а й вивчення англійської мови!  Яскравим прикладом того, як англійська мова допомагає бути здоровим та активним, є заняття з англійської мови в гуртку «Світ навколо нас» (керівник Гончарова Ксенія Олександрівна).

Як же можна поєднувати ознайомлення з новим матеріалом і розвиток навичок здорового способу життя? Можна – активно та цікаво!

Вивчаючи літери англійської абетки, можна восени викладати їх каштанами або взимку малювати на снігу, весною робити ABC йогу чи ліпити з пластиліну під час дощової погоди. Вивчаючи тему, пов’язану з  з цифрами, можна влаштувати чемпіонат на найбільшу кількість підкидання повітряної кульки чи найдовший час виконання асан з йоги. Нові слова та вислови найкраще запам’ятовуються під час прогулянки на свіжому повітрі чи екскурсії. Прикметники, прийменники та іменники теж стають знайомими та легко зрозумілими, якщо їх «зображувати» в пантомімі, «ховати» на галявинці та «гратися» з ними в ігри.

Отже, активність, цікавість і гарний настрій – запорука здорового  способу життя та гарного знання іноземної мови!

Гурток «Говоримо англійською»

Керівник:

Шматко Ольга Миколаївна
Шматко Ольга Миколаївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб 110

Навчання в гуртку «Speak English» базується на таких принципах: по-перше, через вивчення англійської мови діти пізнають навколишній світ; по-друге, вони розвивають уяву та отримують задоволення від навчання; по-третє, заняття англійською тісно пов’язані з власним життям вихованців, адже основними формами роботи на заняттях є дидактичні та сюжетно-рольові ігри, які допомагають гуртківцям оволодівати необхідними життєвими компетентностями і дають змогу використати набуті знання у власному житті.

Вихованці гуртка англійської мови – за здоровий спосіб життя! Тому і полюбляють вони заняття на свіжому повітрі за будь-якої погоди і в будь-яку пору року.

Гурток «З умінням і фантазією»

Керівник:

Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 219

Діти віком 6–12 років на гуртку з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва розвивають творчі здібності, удосконалюють вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами та техніками. Вихованці розширюють та поглиблюють свої знання про види образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомлюються з творчістю відомих художників і традиціями українського народного мистецтва.  Традиційно у гуртку проводяться тематичні виставки, виховні заходи та розважальні програми, відвідують музеї, та беруть участь у різноманітних конкурсах.

Гурток «Казковий світ»

Керівник:

Лебідь Віталія Миколаївна
Лебідь Віталія Миколаївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 121

Під час творчої діяльності на занятті в гуртку діти знайомляться з таємничим казковим світом засобами лялькового, тіньового, та пальчикового театру.

На занятті вихованці мають змогу навчатися грі на дитячих музичних інструментах, власноруч виготовляти декорації та ляльки-іграшки для театру, здобувати навички аніматорства.

Заняття дарують дітям впевненість у своїх силах, вміння вільно триматися на публіці, взаємодіяти з партнерами, думати і діяти в нестандартних ситуаціях. Діти розвивають свої акторські здібності під час показу театральних вистав та участі в різноманітних розважальних заходах.

Гурток хореографічного ансамблю «Пірует»

Керівники:

Сафонова Олена Олександрівна
Сафонова Олена Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 121, 111, актова зала

Вміння танцювати становиться  невід'ємною частиною розвитку сучасних дітей. Сучасні ритми захоплюють та піднімають настрій. У чарівний світ танцю Вас запрошує хореографічний ансамбль «Пірует», де навчаються діти віком від 6 до 18 років.

Заняття хореографією розвивають у дітей координацію рухів, силу, витривалість, артистизм, формують сценічну поведінку та культуру, естетичний смак.   

Навчання відбувається за трьома навчальними рівнями: початковим, основним та вищим. Окрім класичного танцю, діти навчаються різноманітним сучасним стилям: диско, контемпорари, джаз-модерн тощо. Колектив активно співпрацює з вихованцями кадетського корпусу, опановуючи разом бальну хореографію.

Вихованці хореографічного гуртка «Пірует» є постійними учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів, фестивалів, концертів, балів.

Після закінчення навчання вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.

Вокальний ансамбль «Глорія»

Керівник:

Лисак Галина Геннадіївна
Лисак Галина Геннадіївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 111

Запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років. На заняттях гуртка діти навчаються розуміти музичне, зокрема, вокальне мистецтво, володіти й керувати своїм голосом. Отримуючи під час навчання відповідні знання, вміння та навички, діти беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, фестивалях, масових заходах і концертних програмах, що проходять у закладі.

Після закінчення навчання у вокальному ансамблі «Глорія» вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.


Контактний телефон: 33-52-37. Контактна особа: Скоробагатько Людмила Олексіївна


Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 8 + 2.

^Вгору