ОЦПО та РТМ » Головна » Наші гуртки » Гуманітарно-оздоровчий відділ » Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гуманітарно-оздоровчий відділ

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок» гостинно відчиняє двері дітям віком від 4 до 6 років.

У школі «Світлячок» діти подорожують казковими країними, де знайомляться з героями казок, мультфільмів, знаходять справжніх друзів.

Найкраща подруга «Світлячка» Жабка Маня допомагає дітям пізнавати навколишній світ, читати та дружно спілкуватися. Містер Язичок навчає розмовляти англійською мовою. З ноткою Ля діти співають веселі пісні й танцюють запальні таночки.

Світлячок вчить дітей малювати фарбами, ліпити із керамічного тіста, створювати цікаві поробки. Здоров’ятко навчає дітей здоровому способу життя. А «розумний» комп’ютер, навчає їх цікавим логічним, творчим іграм.

Після закінчення навчання у школі вихованці отримують посвідчення та мають змогу продовжити навчання в гуртках відповідно до уподобань.

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок»

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю каб. 105, 109, 110, 111, 121, 216, 219

Керівники:

Скоробагатько Людмила Олексіївна
Скоробагатько Людмила Олексіївна
Куратор школи раннього творчого розвитку «Світлячок» завідувач гуманітарно-оздоровчим відділом
Левченко Любов Іванівна
Левченко Любов Іванівна
«Розвивальні ігри» та «Логіки світу»
Бойко Юлія Андріївна
Бойко Юлія Андріївна
«Англійська мова»
Олефіренко Ірина Володимирівна
Олефіренко Ірина Володимирівна
«Комп’ютерна абетка»
Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
«Художня праця»
Перетятько Кристина Борисівна
Перетятько Кристина Борисівна
«Уроки Здоров’ятка» та «Ритміка»

 

Герасименко
 Ірина Станіславівна
Герасименко Ірина Станіславівна
Акомпаніатор

 

Творче об’єднання «Modern English» («Сучасна англійська»)

Сучасне інформаційне суспільство вимагає від молоді використання нових, нетрадиційних технологій, пошуку нових шляхів навчання та самореалізації. Саме тому у творчому об’єднанні «Modern English» («Сучасна англійська») запроваджено новітні «STREAM-технології». Це передбачає цілісне поєднання декількох напрямів освітньої діяльності: вивчення англійської мови, основ художньої праці та інформаційно-комп’ютерних технологій.

На заняттях вихованці вчаться здобувати знання самостійно, готуючись до життя у світі сучасних технологій, розвиваючи свої творчі здібності та логічне мислення шляхом виконання проблемних завдань.

Заняття творчого об’єднання «Сучасна англійська» тісно пов’язані із життям дітей та навколишнім світом. Діти знайомляться з культурою та традиціями інших народів, вчаться використовувати англійську мову як засіб комунікації; розуміти світ прекрасного, знайомитися з відомими особистостями світу мистецтва, відчути себе митцем; використовувати комп’ютерні технології з метою отримання нових знань.

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю каб. 110, 111, 216, 219

Керівники:

Бойко Юлія Андріївна
Бойко Юлія Андріївна
"Англійська мова"
Левченко Любов Іванівна
Левченко Любов Іванівна
«Образотворча діяльність» 
Олефіренко Ірина Володимирівна
Олефіренко Ірина Володимирівна
«Комп’ютерні технології» 

Гурток «Легка англійська»

Керівник:

Бойко Юлія Андріївна
Керівник Бойко Юлія Андріївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 109

Вивчати англійську можна по-різному – займатися із репетитором, дивитися фільми та мультфільми, читати книги, а можна….. грати в ігри! Простий, легкий і доступний спосіб вивчення англійської для дітей застосовується у гуртку «Легка англійська». Заняття допоможуть краще засвоїти базову лексику дітям на рівні Beginner-Elementary. Ми створюємо атмосферу, в якій діти весело і невимушено засвоюють англійську вимову, практикують різні граматичні конструкції, вчаться вести діалог, розповідати про себе та навколишній світ, розуміти англійську «на слух». За допомогою музики, рухів та ігр діти покращують комунікативні навички, вдосконалюють уміння правильно будувати речення, розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення. Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, кабінет 109.

Дивовижний Всесвіт

Керівник:

<strong><span class
Керівник Перетятько Кристина Борисівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 109

Ви ніколи не замислювались про те, яким буде світ через якихось десять років? Як сформувати в дітей навички ХХІ століття, виховати інженерів і науковців, які працюватимуть у галузі природничих наук?Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко передбачити, чи не так? Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру. Відповіддю може стати STEM освіта.

Тож якщо ви помітили особливу зацікавленість точними науками з боку вашої дитини або хочете, щоб він або вона розвивалася у даному напрямку – STEM освіта є тим інструментом, що забезпечить їх успіх у світі майбутнього.

 Завітайте до нас і переконайтесь у цьому!

Шляхом досліджень, експериментів, роботі у біологічній лабораторії, проведенні дослідів, використовуючи мікроскоп, виготовляючи леп-буки, створюючи власні колекції, гербарії, діти мають змогу осягнути таємницю різних природничих наук (біології, медицини, астрономії, фізики, хімії та географії) та на власному досвіді переконатися в достовірності цікавих фактів та зануритися в світ-STEM. Кожна з цих наук унікальна, неповторна та надзвичайно важлива.

Також вихованці спостерігають за явищами природи, працюють з компасом, розширюють кругозір, йдучи в туристичний похід, здобувають акторські навички, змагаються в квестах, виготовляють поробки.

На заняттях гуртківці мають змогу спробувати себе в різних галузях – побути науковцем, винахідником, дослідником, співаком, артистом, і зрозуміти, що найбільше подобається, що виходить краще, що надає найбільшого задоволення, щоб займатися цим самостійно.

Навички критичного мислення та глибокі наукові знання отримані в результаті навчання за STEM, дозволяють дитині вирости новатором – двигуном розвитку людства.

Гурток «Світ навколо нас»

Керівник:

Гончарова Ксенія Олександрівна
Гончарова Ксенія Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 110

Завітайте до гуртка з вивчення англійської мови. Під час занять у гуртку, діти навчаються спілкуватися, читати, писати англійською, знайомляться із життям, культурою та традиціями англомовних країн. На дітей чекають цікаві заняття, конкурси та ігри, інтелектуальні вікторини, пізнавально-розважальні програми, екскурсії та нові відкриття.

А чи знаєте ви, що складовими здорового способу життя є не лише здорове харчування, фізична активність, гарний настрій, а й вивчення англійської мови!  Яскравим прикладом того, як англійська мова допомагає бути здоровим та активним, є заняття з англійської мови в гуртку «Світ навколо нас» (керівник Гончарова Ксенія Олександрівна).

Як же можна поєднувати ознайомлення з новим матеріалом і розвиток навичок здорового способу життя? Можна – активно та цікаво!

Вивчаючи літери англійської абетки, можна восени викладати їх каштанами або взимку малювати на снігу, весною робити ABC йогу чи ліпити з пластиліну під час дощової погоди. Вивчаючи тему, пов’язану з  з цифрами, можна влаштувати чемпіонат на найбільшу кількість підкидання повітряної кульки чи найдовший час виконання асан з йоги. Нові слова та вислови найкраще запам’ятовуються під час прогулянки на свіжому повітрі чи екскурсії. Прикметники, прийменники та іменники теж стають знайомими та легко зрозумілими, якщо їх «зображувати» в пантомімі, «ховати» на галявинці та «гратися» з ними в ігри.

Отже, активність, цікавість і гарний настрій – запорука здорового  способу життя та гарного знання іноземної мови!

Гурток «З умінням і фантазією»

Керівник:

Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 219

Діти віком 6–12 років на гуртку з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва розвивають творчі здібності, удосконалюють вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами та техніками. Вихованці розширюють та поглиблюють свої знання про види образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомлюються з творчістю відомих художників і традиціями українського народного мистецтва.  Традиційно у гуртку проводяться тематичні виставки, виховні заходи та розважальні програми, відвідують музеї, та беруть участь у різноманітних конкурсах.

Гурток «Літературна діяльність»

Керівник:

Говійна Людмила
Миколаївна
Говійна Людмила Миколаївна
Заняття проводяться в

Говійна Людмила Миколаївна - досвідчений журналіст із багаторічним стажем роботи, але молодий педагог. Закінчила Київський держаний університет ім. Т. Г. Шевченка (факультет журналістики, 1990 р.), Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка (філологічний факультет, 2000 р.).

Працює в Комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Єкерівником гуртків: «Юні журналісти» (на базі Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І ст. №. 30 «Унікум» Сумської міської ради) та «Літературна діяльність» (Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»).

У 2017 році вихованці гуртка «Літературна діяльність» започаткували на теренах Сумщини сучасний український епос про легендарних захисників рідної землі. Склавши легенду про Героя України, Почесного громадянина м. Суми – Олександра Григоровича Аніщенка, стали одними з переможців Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». За підтримки Сумської міської ради легенда перетворилася на книгу, вийшла друком і зараз є в усіх шкільних бібліотеках обласного центру.  

Вихованець гуртка «Літературна діяльність» 12-річний Данило Олещенко зі своїм сатиричним віршем «Як ми мучимо Історію України» став наймолодшим переможцем Міжнародного літературного конкурсу гумору та сатири «Щиро без обеняків…».

Протягом 2017-2018 навчального року юні журналісти активно працюють у дискусійному клубі «Тарасове слово» у ТЛУМі (Територія літературної української мови). Юні літератори вивчили тему: «Рух опору Голодомору 1932-33 років на території Сумщини».  (У травні 2018 року відбувся попередній захист зібраного і опрацьованого матеріалу, далі – написання творчих робіт); гуртківці брали участь у Всеукраїнських літературних конкурсах, по їх завершенню доробки гуртківців будуть оприлюднені.

 

Гурток хореографічного ансамблю «Пірует»

Керівники:

Сафонова Олена Олександрівна
Сафонова Олена Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 121, 111, актова зала

Вміння танцювати становиться  невід'ємною частиною розвитку сучасних дітей. Сучасні ритми захоплюють та піднімають настрій. У чарівний світ танцю Вас запрошує хореографічний ансамбль «Пірует», де навчаються діти віком від 6 до 18 років.

Заняття хореографією розвивають у дітей координацію рухів, силу, витривалість, артистизм, формують сценічну поведінку та культуру, естетичний смак.   

Навчання відбувається за трьома навчальними рівнями: початковим, основним та вищим. Окрім класичного танцю, діти навчаються різноманітним сучасним стилям: диско, контемпорари, джаз-модерн тощо. Колектив активно співпрацює з вихованцями кадетського корпусу, опановуючи разом бальну хореографію.

Вихованці хореографічного гуртка «Пірует» є постійними учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів, фестивалів, концертів, балів.

Після закінчення навчання вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.

Вокальний ансамбль «Глорія»

Керівник:

Лисак Галина Геннадіївна
Лисак Галина Геннадіївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, каб. 111

Запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років. На заняттях гуртка діти навчаються розуміти музичне, зокрема, вокальне мистецтво, володіти й керувати своїм голосом. Отримуючи під час навчання відповідні знання, вміння та навички, діти беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, фестивалях, масових заходах і концертних програмах, що проходять у закладі.

Після закінчення навчання у вокальному ансамблі «Глорія» вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.


Контактний телефон: 33-52-37. Контактна особа: Скоробагатько Людмила Олексіївна


Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 9?

^Вгору