Науково-технічний відділ

Гурток «Умілі руки»

керівник гуртка – Людмила Валентинівна Гаєва
керівник гуртка – Людмила Валентинівна Гаєва

Робота гуртків науково-технічного напряму забезпечує поглиблення знань вихованців у галузі технічних наук, вироблення цінних практичних умінь і навичок; виховує дисциплінованість та культуру праці; сприяє самовизначенню й самовдосконаленню.

Навчальний курс розрахований на роботу з дітьми середнього шкільного віку і передбачає навчання дітей у групах основного навчального рівня впродовж 2 років.

Метою занять є розвиток творчих здібностей особистості в процесі навчально-творчої діяльності в гуртку художньо-технічного моделювання.

У процесі організації навчально-виховного циклу застосовуються як традиційні технології навчання та виховання, так і елементи інноваційних технологій (формування творчої особистості, колективного творчого виховання тощо).

Гурток «Основи програмування»

керівник гуртка – Євгенія Миколаївна Статівка
керівник гуртка – Євгенія Миколаївна Статівка

Вихованці гуртка засвоюють практичні прийоми роботи з персональним комп’ютером, що дозволяють значно розширити сферу використання персонального комп’ютера, сприяють розвитку творчого мислення та інформаційної культури вихованців. Знання, отримані в гуртку, допоможуть у повсякденному житті, навчанні в школі, при виборі майбутньої професії.

Гурток об’єднує дітей віком від 9 років і старше.

Заняття гуртка проводяться в комп’ютерному класі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (кабінет 216).

Форма навчально-виховної роботи: заняття.

Вихованці гуртка мають можливість брати участь в обласному та Всеукраїнському конкурсах з інформаційних технологій.

Гурток «Початкове вивчення основ володіння персональним комп’ютером»

керівник гуртка – Ольга Дмитрівна Полякова
керівник гуртка – Ольга Дмитрівна Полякова

Метою програми "Початкове вивчення основ володіння персональним комп’ютером" є профорієнтація вихованців щодо набуття майбутньої професії, пов’язаної з комп’ютерною технікою, - надання додаткових знань, умінь та навичок користування офісною технікою.

Вихованці гуртка засвоюють практичні прийоми роботи з персональним комп’ютером, основні можливості операційної системи Windows, текстового редактору Microsoft Word та Internet.

До занять у гуртку запрошуються діти віком від 11 років і старші.

Заняття гуртка проводяться в комп’ютерному класі ОЦПО та РТМ (кабінет 216).

Форма навчально-виховної роботи: заняття.

Вихованці гуртка мають можливість брати участь в обласному та Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій. А ще вони цікаво проводять вільний час, спілкуються у колі друзів під час свят, днів іменинника тощо.

Гурток «Перші сходинки до ПК»

керівник гуртка – Ірина Володимирівна Олефіренко
керівник гуртка – Ірина Володимирівна Олефіренко

Програма «Перші сходинки до ПК» розрахована на дітей 9–13 років та передбачає два роки навчання за початковим рівнем:

Навчальний курс формує в учнів молодшого та середнього шкільного віку знання, уміння і навички використання комп’ютерної техніки для розв’язання навчальних і пізнавально-творчих завдань.

Навчально-творча діяльність вихованців за програмою спрямована на визначення індивідуальних навчальних маршрутів вихованців з урахуванням їхніх індивідуальних можливостей, навчальних потреб, рівня розвитку самостійності та креативності.

Робота за програмою першого року навчання орієнтована на ознайомлення з історією створення обчислювальної техніки, персонального комп’ютера; вивчення основних пристроїв офісної техніки; формування навичок роботи в операційній системі Windows, текстовому редакторі Microsoft Word і графічному редакторі Paint, розвиток умінь розв’язувати завдання навчально-ігрових програм, ознайомлення з можливостями всесвітньої мережі Інтернет.

Робота другого року навчання орієнтована на поглиблення знань вихованців про інформаційно-комунікаційні технології; розвиток умінь і навичок роботи в графічному редакторі Paint, текстовому редакторі Microsoft Word; використання мережі Інтернет для знаходження потрібної інформації; створення й використання електронної поштової скриньки; ознайомлення з об’єктами мультимедіа; оволодіння навичками редагування фото-, відео-, аудіо матеріалів, розроблення комп’ютерних презентацій у програмі Microsoft Office PowerPoint.

Гурток «Авіамодельний»

керівник гуртка – Микола Олександрович Коломієць
керівник гуртка – Микола Олександрович Коломієць

Діти у гуртку працюють над виготовленням метальних моделей планерів та гумомоторних моделей. Гуртківці середнього та старшого віку працюють над виготовленням вільно літаючих моделей F-1-H, G, A, B, P, та радіокерованих моделей F-3-j і F-3-k.

Вихованці гуртка приймають участь у змаганнях Всеукраїнського, обласного, міського рівня, де завойовують призові місця.

Займаючись в гуртку юні авіатори захоплюються таким чудовим видом технічної творчості як авіамоделізм. Для деяких вихованців роки проведені в стінах гуртка стають вирішальними в виборі майбутньої професії.

Заняття проходять на базі Конотопського ЦДЮТ


Контактний телефон: 33-11-85. Контактна особа: Статівка Сергій Олексійович


Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 6 й 6.

^Вгору