ОЦПО та РТМ » Головна » Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес закладу забезпечує 168 педагогів, з них 130 основних працівників. Методичне забезпечення навчально-виховного процесу здійснює 22 методисти, з них 7 – мають вищу категорію, 8 – першу, 6 – другу; 6 педагогів мають звання «Керівник гуртка-методист». Серед педагогів закладу: 1 майстер спорту міжнародного класу, 2 майстри спорту, 1 народний майстер.

<strong>Тихенко Лариса Володимирівна</strong>,<br /> директор, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
Тихенко Лариса Володимирівна,
директор, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України,
нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
<strong>Бондар Любов Миколаївна</strong>,<br />заступник директора, відмінник освіти України
Бондар Любов Миколаївна,
заступник директора, відмінник освіти України
<strong>Мартинчук Катерина Іванівна</strong>,<br />заступник директора, відмінник освіти України
Мартинчук Катерина Іванівна,
заступник директора, відмінник освіти України
<strong>Фурманчук Олена Федорівна</strong>,<br />заступник директора з адміністративно-господарської діяльності
Фурманчук Олена Федорівна,
заступник директора з адміністративно-господарської діяльності
<strong>Красуля Ірина Миколаївна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Красуля Ірина Миколаївна,
методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Сьома Світлана Олексіївна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії
Сьома Світлана Олексіївна,
методист, спеціаліст вищої категорії
<strong>Голінкевич Наталія Леонідівна</strong>,<br />методист, спеціаліст І категорії
Голінкевич Наталія Леонідівна,
методист, спеціаліст І категорії
<strong>Крекотіна Тетяна Миколаївна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Крекотіна Тетяна Миколаївна,
методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Перепелиця Ніна Володимирівна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Перепелиця Ніна Володимирівна,
методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Тернавська Людмила Володимирівна</strong>,<br />методист, спеціаліст І категорії
Тернавська Людмила Володимирівна,
методист, спеціаліст І категорії
<strong>Ємець Анна Володимирівна</strong>,<br />методист
Ємець Анна Володимирівна,
методист
<strong>Палєєва Людмила Анатоліївна</strong>,<br />бібліотекар
Палєєва Людмила Анатоліївна,
бібліотекар
<strong>Сидоренко Наталія Юріївна</strong>,<br />практичний психолог, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Сидоренко Наталія Юріївна,
практичний психолог, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Висоцька Людмила Василівна</strong>,<br />завідуюча методичним відділом, відмінник освіти України
Висоцька Людмила Василівна,
завідуюча методичним відділом, відмінник освіти України
<strong>Скорик Валентина Миколаївна</strong>,<br />завідуюча відділом організаційно-масової роботи
Скорик Валентина Миколаївна,
завідуюча відділом організаційно-масової роботи
<strong>Герасименко Оксана Валеріївна</strong>,<br />завідуюча дослідницько-експериментальним відділом
Герасименко Оксана Валеріївна,
завідуюча дослідницько-експериментальним відділом
<strong>Черномаз Алла В’ячеславівна</strong>,<br />методист дослідницько-експериментального відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Черномаз Алла В’ячеславівна,
методист дослідницько-експериментального відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Статівка Сергій Олексійович</strong>,<br />завідувач науково-технічного відділу
Статівка Сергій Олексійович,
завідувач науково-технічного відділу
<strong>Подгорна Тетяна Володимирівна</strong>,<br />методист І категорії науково-технічного відділу
Подгорна Тетяна Володимирівна,
методист І категорії науково-технічного відділу
<strong>Южаков Євген Євгенович</strong>,<br />методист  науково-технічного відділу
Южаков Євген Євгенович,
методист науково-технічного відділу
<strong>Ванєєва Лариса Олексіївна</strong>,<br />методист, спеціаліст ІІ категорії
Ванєєва Лариса Олексіївна,
методист, спеціаліст ІІ категорії
<strong>Скоробагатько Людмила Олексіївна</strong>,<br />завідуюча гуманітарно-оздоровчим відділом
Скоробагатько Людмила Олексіївна,
завідуюча гуманітарно-оздоровчим відділом
<strong>Заярна Вікторія Сергіївна</strong>,<br />методист гуманітарно-оздоровчого відділу, спеціаліст І категорії
Заярна Вікторія Сергіївна,
методист гуманітарно-оздоровчого відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Москаленко Наталія Анатоліївна</strong>,<br />методист гуманітарно-оздоровчого відділу
Москаленко Наталія Анатоліївна,
методист гуманітарно-оздоровчого відділу
<strong>Ткачова Ніна Костянтинівна</strong>,<br />завідуюча відділом художньо-естетичного виховання
Ткачова Ніна Костянтинівна,
завідуюча відділом художньо-естетичного виховання
<strong>Окунь Віктор Миколайович</strong>,<br />методист відділу художньо-естетичного виховання, спеціаліст І категорії
Окунь Віктор Миколайович,
методист відділу художньо-естетичного виховання, спеціаліст І категорії
<strong>Тарасенко Тетяна Петрівна</strong>,<br />завідуюча відділом соціальної реабілітації
Тарасенко Тетяна Петрівна,
завідуюча відділом соціальної реабілітації
<strong>Покутня Лідія Миколаївна</strong>,<br />методист відділу соціальної реабілітації, спеціаліст І категорії
Покутня Лідія Миколаївна,
методист відділу соціальної реабілітації, спеціаліст І категорії
<strong>Гайкова Наталія Миколаївна</strong>,<br />завідуюча еколого-натуралістичним відділом
Гайкова Наталія Миколаївна,
завідуюча еколого-натуралістичним відділом
<strong>Бойко Надія Феодосіївна</strong>,<br />методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст вищої категорії
Бойко Надія Феодосіївна,
методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст вищої категорії
<strong>Марченко Юлія Володимирівна</strong>,<br />методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст І категорії
Марченко Юлія Володимирівна,
методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Пархоменко Ірина Володимирівна</strong>,<br />завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом
Пархоменко Ірина Володимирівна,
завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом
<strong>Мишакова Тетяна Вікторівна</strong>,<br />методист туристсько-краєзнавчого відділу
Мишакова Тетяна Вікторівна,
методист туристсько-краєзнавчого відділу
<strong>Сліпченко Тетяна Володимирівна</strong>,<br />методист туристсько-краєзнавчого відділу, спеціаліст І категорії
Сліпченко Тетяна Володимирівна,
методист туристсько-краєзнавчого відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Білецька Ольга Миколаївна</strong>,<br />завідуюча фізкультурно-спортивним відділом
Білецька Ольга Миколаївна,
завідуюча фізкультурно-спортивним відділом
<strong>Колтакова Валентина Олександрівна</strong>,<br />методист фізкультурно-спортивного відділу, спеціаліст І категорії
Колтакова Валентина Олександрівна,
методист фізкультурно-спортивного відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Кондратенко Дмитро Євгенович</strong>,<br />методист фізкультурно-спортивного відділу, спеціаліст І категорії
Кондратенко Дмитро Євгенович,
методист фізкультурно-спортивного відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Лапа Наталія Ігорівна</strong>,<br />культорганізатор
Лапа Наталія Ігорівна,
культорганізатор
<strong>Кононенко Лариса Ігорівна</strong>,<br />культорганізатор відділу організаційно-масової роботи, відмінник освіти України
Кононенко Лариса Ігорівна,
культорганізатор відділу організаційно-масової роботи, відмінник освіти України
<strong>Усенко Ксенія Юріївна</strong>,<br />культорганізатор
Усенко Ксенія Юріївна,
культорганізатор
<strong>Байдак Ярослав Володимирович</strong>,<br />культорганізатор
Байдак Ярослав Володимирович,
культорганізатор

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 6 і 3?

^Вгору