Анонси


Учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018»

Науково-технічний напрям:

 Бондаренко Оксана Вячеславівна - методист Сумського міського центру науково-технічної творчості учнівської  молоді.

Посилання на Google диск

 

 

 

Еколого-натуралістичний напрям:

 Марченко Юлія Володимирівна - методист комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Посилання на Google диск

 

 

Художньо-естетичний напрям:

 Радченко Ірина Олександрівна - методист комунальної організації (установа, заклад) Шосткинський міський клуб дитячої та юнацької творчості «Орлятко». 

 Посилання на Google диск

 

 

Дослідницько-експериментальний напрям:

 Литовченко Ольга Олександрівна - методист комунального закладу Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді.


Посилання на Google диск

 

Туристсько-краєзнавчий напрям:

 Сліпченко Тетяна Володимирівна - методист комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

Посилання на Google диск

 


Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

На виконання Розпорядження Голови Сумської ОДА від 30.11.2017 року № 697-ОД «Про утворення штабу з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), спільного наказу Департаменту освіти і науки, Управління молоді та спорту Сумської ОДА від 01.03.2018 № 138-ОД/109-ОД створено обласний штаб гри, затверджено склад Суддівської колегії ІІ обласного етапу гри, розроблено умови проведення залікових конкурсів, змагань.

І (районні, міські, в ОТГ) етапи гри відбудуться в кінці квітня – на початку травня 2018 року у форматі одно - триденних вишколів і таборувань. Переможці І етапу гри візьмуть участь у п’ятиденному вишколі, що відбудеться 7 – 11 травня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи

Безпосереднім організатором ІІ (обласного) етапу гри є КЗ СОР – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Триває організаційна робота щодо проведення ІІ етапу гри.

11 квітня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи відбувся профільний семінар-практикум «Виховання юних громадян України на засадах гри «Сокіл» («Джура»)» для організаторів ІІ (обласного) етапу гри. У заході взяло участь 50 педагогів, організаторів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з усіх регіонів області.

Під час семінару було розглянуто питання щодо програмного та нормативного забезпечення гри «Сокіл» («Джура»), форм і методів патріотичного виховання учнівської молоді, проведення змагань і конкурсів обласного етапу гри, організації таборування.

До підготовки обласного етапу залучено Путивльський районний військовий комісаріат (Яцина Ю.І.), КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» (Мирошниченко Г.М.), Сумський осередок Молодіжного Націоналістичного  Конгресу (П’ятаченко В.С.), структурні підрозділи КЗ СОР – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (Тихенко Л.В.), КЗ Путивльської районної ради – районний центр позашкільної роботи     (Чупрун О.Г.).

          Організатори обласного етапу гри звертаються до представників громадських організацій, які опікуються питаннями військово-патріотичного виховання молоді з пропозицією долучитися до підготовки, організації та моніторингу проведення гри в області.

Інформацію надсилати  на е-mail: center-ocpo@ukr.net.

Довідки за телефоном: (0542) 33-11-85, 099 66 530 20.

Контактна особа Висоцька Людмила.

 


Обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості»

26 квітня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбудеться обласний фестиваль юних майстрів «Веселка творчості».

Номінації фестивалю: «Ткацтво бісером», «Вишивка бісером, «Плетіння бісером», «Плетіння з використанням дроту».

До участі в заході запрошуються вихованці, учні закладів позашкільної, загальної середньої освіти за такими віковими категоріями: 7 – 12 років;

13 – 18 років.

Програма фестивалю передбачає:

-         виставку творчих робіт учасників;

-         роботу у творчих майстернях (тривалість 3 години).

Чекаємо до 22 квітня заявки на участь у фестиивалі.

 


Мистецькі локації «Світ творчості»

У травні 2018 року у межах  обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» закладами позашкільної освіти Сумської області буде організована робота мистецьких локацій.

До участі в локаціях ЗАПРОШУЮТЬСЯ учні, вихованці, їхні батьки, педагоги закладів загальної середньої, позашкільної освіти районів, міста, об’єднаної територіальної громади.

 

ФАЙЛ методичні рекомендації
Квест «Суми STREET-ART»

«Суми STREET-ART» - під такою назвою 21 квітня 2018 року в центрі міста для вихованців туристсько-краєзнавчого відділу буде проведено цікаву та захоплюючу квест-гру. Маршрут гри пролягатиме вулицями Соборна і Воскресенська. Учасники за допомогою підказок мають знайти мистецькі мурали та виконати цікаві, пізнавальні, інтерактивні завдання.


Семінар-практикум для організаторів туристсько-краєзнавчої роботи

24 квітня 2018 року планується проведення семінару-практикуму з теми: «Інноваційні форми і методи туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти» для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму.

Програмою заходу передбачено розгляд питань щодо вдосконалення форм і засобів туристсько-краєзнавчої роботи; особливостями підготовки звітів за завданнями Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих експедицій учнівської молоді «Мій рідний край», «Моя Батьківщина – Україна».


Обласна виставка творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край»

 З метою популяризації національної культури, відродження регіональних мистецьких традицій 25 квітня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю розпочне роботу обласна виставка творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край» за такими видами ремесел: декоративний розпис, ткацтво, витинання, ліплення, жіночі прикраси з бісеру, художня обробка деревини, художня обробка шкіри, іграшка, флористика, стрічкова вишивка, плетіння спицями, плетіння гачком, квілінг, оригінальний жанр.

 Роботи слід надсилати до обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (40007, м. Суми, вул.Серпнева,14-а) з 29 березня до 25 квітня 2018 року.


Засідання "круглого столу" обласної акції "Патріотична хвиля"

Вже 17  травня чекаємо творчу активну учнівську молодь на засіданні «круглого столу», під час якого маємо підбити підсумки обласної акції «Патріотична хвиля». Для того щоб спілкування було конструктивним учасникам слід підготувати матеріали про проведення волонтерської роботи в районі. Форма підготовки довільна: відеозвіт, цікава розповідь, фотоматеріали, презентації тощо.

Поділіться своїми думками та досягненнями. При цьому, давайте відходити від стандартів звичайної розповіді або докладу. Додайте образності, яскравості вашим виступам. Ви це можете!!!

Нагадаємо, що минулого року перехідний Прапор Доброчинності отримали активісти шкільного життя міста Лебедин.

Куди відправиться Прапор цього року? Дізнаємося вже зовсім скоро!


Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76

Вахта пам’яті

З 3 по 5 травня 2018 року в туристсько-краєзнавчому відділі планується проведення Вахти памяті «В ті грізні, буремні роки», у межах якої буде проведено мультимедійні заняття «Збережемо пам'ять про подвиг», «Стоять у почесній варті обеліски», пішохідні екскурсії «Дзвони памяті» (Лучанське меморіальне кладовище), «Вічний вогонь закликає щастя живих берегти» (Меморіал Вічної Слави), «Вічно жива пам'ять про подвиг» (Алея Героїв).


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 7 і 3?

^Вгору