Дозвіллєво-оздоровча робота

Мала академія наук формує і виховує освічену, патріотичну, творчу молодь, вчить її пізнавати і розуміти красу рідних традицій, історії та культури.

Канікули манівці проводять у навчально-оздоровчих літніх таборах, у Всеукраїнських літніх профільних школах та у тематичних експедиціях. Тут учні цікаво і змістовно проводять час: навчаються, відпочивають, оздоровлюються, проводять диспути, конкурси, спортивні змагання, збирають матеріал для експедиції: вивчають флору і фауну, здійснюють походи по історичних місцях, збирають місцевий фольклор, тренують розум, гартують тіло і дух.

З метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для розвитку їх творчих здібностей у процесі пошуково-дослідницької діяльності Українським національним центром «Мала академія наук України» спільно з Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в м. Суми на базі державного позашкільного закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник» з 17 по 27 червня 2013 року були проведені Всеукраїнські пошукові історико-краєзнавча та на базі державного позашкільного закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник» фольклорно-етнографічна експедиції та Всеукраїнська хіміко-біологічна школа для слухачів Малої академії наук України.

Програмою заходів було передбачено:

  • проведення лекційних і практичних занять;
  • ознайомлення з методами та методикою наукових досліджень;
  • організація експедиційно-пошукової роботи;
  • творчі зустрічі та екскурсії.

До навчально-творчої роботи було залучено 81 слухача Малої академії наук зі всієї України.

Під час зимових канікул 2013-2014 н.р. 24 слухачі Сумського територіального відділення МАН України відпочивали на базі державного позашкільного закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник». З 25 грудня по 11 січня юні дослідники не лише оздоровлювалися, але й займалися науковою діяльністю. З метою підготовки учнів до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України науковими консультантами були проведені лекційні та практичні заняття, індивідуальні консультації.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 8 + 8.

^Вгору