ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Екскурсія до села Луциківка

18.09.2017

16 вересня вихованці гуртків «Крок за кроком до здоров’я» (керівник: Перетятько К.Б.) і «Юні краєзнавці» (керівник: Сиротенко В.В.) Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відвідали село Луциківку Білопільського району. Діти отримали незабутні враження від подорожі.

Юні краєзнавці ознайомилися із біографією видатного і талановитого орографа, картографа, етнографа, вправного дипломата, військового, а також теолога-схимника Олександра Ксаверійовича Булатовича; відвідали музей пам’яті О.К. Булатовичу, капличку, де похований ієромонах Антоній (О.К. Булатович) та урочище Булатовичів.

Детальніше »

Квест «Веселий чомучка»

18.09.2017

15 вересня відбувся квест «Веселий чомучка» для вихованців гуртка «Крок за кроком до здоров’я» (керівник: Перетятько К.Б.) Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі ЗОШ № 23. Діти мали змогу пройти 6 станцій, продемонструвати свої знання та навички. Команда «Розумники» здобули перше місце, а команда «Ерудити» відповідно – друге. Бадьорий настрій на весь день, розігріті м’язи і готовність до мислення були отримані.

Детальніше »

Старт в країну Сумизнавство!

18.09.2017

Юні вихованці гуртка «Сумизнавство» (керівник: Денисенко Ж.В.) розпочали вивчати своє рідне місто з цікавої екскурсії історичним центром міста. Юні краєзнавці дізналися про най цікавіші «родзинки» міста Суми, відкрили для себе таємничу історію створення символу міста ‒ Альтанки. Навчальний рік розпочався вдало.

Детальніше »

Позашкільники Сумщини знову ПЕРЕМАГАЮТЬ

18.09.2017

Сумщина багата на нагороди ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ – ПТИЦЯ», що відбувся з 13 по 17 вересня 2017 року у смт Затока Одеської області на базі відпочинку «ЗАЛИВ».

Цього року у фестивалі взяли участь 22 команди. Три ігрові дні команди змагались на сцені, жартували, співали, танцювали, малювали, знімали відео, брали участь у майстер-класах та конкурсах, а переможців було визначено за рейтинговою сумою балів за всі дні. Переможцем – місце серед юнацьких команд за рейтингом (2 позиція) стала команда «Гарні діти» Ямпільського центру дитячої та юнацької творчості Ямпільської районної ради.

Детальніше »

У гості ходили – до творчої родини ЗАПРОСИЛИ

18.09.2017

Осінніми теплими днями вихованці художньо-естетичного відділу обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю завітали до своїх однолітків, що навчаються у загальноосвітній школі №24 щоб презентувати свою творчість та запросити до творчої родини гуртків відділу. Кожен мав змогу обрати гурток за уподобаннями.

Педагоги відділу запропонували переглянути мультимедійну презентацію про діяльність гуртків за мистецькими напрямами, випробувати свої здібності під час майстер-класів та конкурсів. А вихованці гуртків зі сцени підтвердили важливість позашкільної освіти на власному прикладі.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 8 й 9.

^Вгору