ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020»

02.03.2020

У другий конкурсний день в доброзичливій атмосфері спілкування учасники отримали творче піднесення, яскраві враження, цікаве спілкування, презентуючи власний досвід роботи.

За результатами II етапу конкурсу I місце здобули:

За дослідницько-експериментальним напрямом:

секція «Математика»:

Каганцова Тетяна Миколаївна – керівник гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області;

секція «Фізика і астрономія»:

Тимошенко Світлана Олександрівна – керівник гуртка Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

За військово-патріотичним напрямом:

Бібік Людмила Іванівна – керівник гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради.

За науково-технічним напрямом:

інформаційно-технічний профіль:

Мироненко Ігор Олександрович – керівник гуртка комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва.

За художньо-естетичним напрямом:

вокальний профіль:

Гланц Юлія Сергіївна – керівник гуртка Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради.

За еколого-натуралістичним напрямом:

лісівничий профіль:

Ніколенко Світлана Вікторівна – керівник гуртка комунального закладу Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

ІІ місце

За військово-патріотичним напрямом:

Романчук Тетяна Юріївна – керівник гуртка комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості».

За науково-технічним напрямом:

профіль інформаційно-технічний:

Статівка Євгенія Миколаївна – керівник гуртка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

За художньо-естетичним напрямом:

вокальний профіль:

Темнишева Марина Владиславівна – керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти–Мала академія наук учнівської молоді»;

Власенко Оксана Юріївна – керівник гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.

ІІІ місце

За науково-технічним напрямом:

профіль інформаційно-технічний:

Небилиця Євгеній Васильович – керівник гуртка комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»

За художньо-естетичним напрямом:

Буднік Олена Сергіївна – керівник гуртка комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»;

Лисак Галина Геннадіївна – керівник гуртка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Павленко Любов Адамівна – керівник гуртка Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради.

Церемонія вшанування переможців відбулася в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Учасників свята привітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, голова постійної комісії Сумської обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Ігор Науменко, голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий.

Свої творчі вітання подарували вихованці кращих дитячих творчіх колективів закладів позашкільної освіти.

Вітаємо наших колег з перемогою!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 5 і 9?

^Вгору