ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

IІІ обласний конкурс юних майстрів художнього слова

20.02.2013

16 лютого 2013 року відбувся ІІІ обласний конкурс юних майстрів художнього слова.

У конкурсі взяли участь 126 юних читців, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців гуртків і студій позашкільних навчальних закладів області. Конкурс проводився за трьома номінаціями:

  • «Живи, Кобзаре в пам’яті людській!»,
  • «Твори О.Вишні» та
  • «Власні усмішки!»

у середній та старшій вікових категоріях за основним і вищим рівнями виконавської майстерності.

Компетентне журі у складі старшого викладача-методиста відділення режисури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Олексія Борисовича Кулика, викладача режисерських дисциплін Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Олени Миколаївни Єгорової та голови журі – доценту кафедри теорії та методики виховання Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лариси Володимирівни Сєрих відмітило значний зріст виконавської майстерності конкурсантів.

Переможці у номінації «Живи, Кобзаре в пам’яті людській!»

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – Шинкар Максим, вихованець театрального колективу «Джерельце» Лебединського міського ЦДЮТ;

І місце – Старовойтова Аліна, вихованка літературної студії «Ліра» Білопільського районного ЦДЮТ;

ІІІ місце – Скіданов Євген, вихованець колективу «Сценічна майстерність» Путивльського районного ЦПО.

Основний рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Заікіна Наталя, вихованка «Театрального колективу» Тростянецького районного ПДЮ;

ІІ місце – Малиш Юлія, вихованка Театрального колективу «Джерельце» Лебединського міського ЦДЮТ;

ІІ місце – Тверитінова Дар’я, вихованка колективу «Сценічна майстерність» Путивльського районного ЦПО;

ІІІ місце – Грищенко Ангеліна, вихованка літературної студії «Едельвейс» Білопільського районного ЦДЮТ;

ІІІ місце – Петриченко Оксана, вихованка літературної студії «Світанок» Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – Замицька Маргарита, вихованка театрального колективу Сумського ОЦПО та РТМ;

ІІ місце – Кобзєва Софія, вихованка зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської ДШМ;

ІІІ місце – Ющенко Катерина, вихованка зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткінського ЦЕВ.

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Кротов Євгеній, вихованець Зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ;

ІІ місце – Метенко Яна, вихованка Зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок» Сумського ПДЮ;

Номінація «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» (малі форми)

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

ІІ місце – театральний гурток «Фантазія» ССШ І ступеня № 30;

ІІІ місце – драматичний гурток «Перлинка» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільського району.

Основний рівень виконавської майстерності,старша вікова категорія:

І місце – театральний колектив «Пролісок» Роменської ССШ І-ІІІ ступенів №1 ім. І.П.Калнишевського;

ІІ місце – драматичний гурток «Перлинка» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільського району;

ІІІ місце – театральний колектив Тростянецький ПДЮ.

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

ІІ місце – зразковий театральний колектив «Смайл» Конотопської міської ДШМ;

ІІІ місце – зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ.

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ.

Номінація «Посміхнемось щиро Вишні»

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – Терещенко Вікторія, вихованка театрального колективу «Веселі кадри» Тростянецького районного ПДЮ;

ІІ місце – Горьковський Єгор, вихованець театрального гуртка «Фантазія» Сумської ССШ І ступеня № 3;

ІІІ місце – Слюсар Єгор, вихованець театрального гуртка «Планета мрії» Глухівського міського ЦДЮТ.

Основний рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

ІІ місце – Мартьянов Євгеній, вихованець літературно-драматичного гуртка «Галатея» Шосткинського клубу ДЮТ «Орлятко»;

ІІ місце – Латін Ярослав вихованець гуртка „Літературне краєзнавство” Конотопського районного ЦПР;

ІІІ місце – Загребельний Владислав, вихованець театрального колективу «Веселі кадри» Тростянецького районного ПДЮ;

ІІІ місце – Буднік Іван, вихованець театрального колективу «Калина» Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступені Краснопільського району.

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

ІІ місце – Гутянко Дарина, вихованка Зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ;

ІІ місце – Підопригора Катерина, вихованка Народного театру юних «Шпаківня» Сумського міського ПДЮ;

ІІІ місце – Воробйова Анастасія, вихованка Зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської ДШМ.

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Шеремет Костянтин, вихованець Зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ;

ІІ місце – Богомолова Валерія, вихованка Зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок» Сумського ПДЮ;

ІІІ місце – Короткий Микола, вихованець Народного театру юних «Шпаківня» Сумського міського ПДЮ;

Номінація «Посміхнемось щиро Вишні» (малі форми)

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – театральний колектив «Креатив» Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12;

ІІ місце – театральний колектив «Веселі кадри» Тростянецького районного ПДЮ;

ІІІ місце – драматичний гурток «Перлинка» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільського району.

Основний рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – театральний колектив «Діти Мельпомени», Сумської ССШ І-ІІІ ступенів № 29;

ІІІ місце – драматичний гурток «Перлинка» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільського району.

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – зразковий театральний колектив «Лицедії» Конотопської ДШМ;

ІІ місце – зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ;

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – зразковий колектив «Смайл» Конотопської ДШМ;

ІІ місце – зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ.

Номінація «Власні усмішки»

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

ІІ місце – Мартиненко Світлана, вихованка театрального колективу «Джерельце» Лебединського міського ЦДЮТ;

ІІІ місце – Планіда Марта, вихованка літературної студії «Едельвейс» Білопільського районного ЦДЮТ.

Основний рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Бугайова Єлизавета, вихованка театрального колективу «Джерельце» Лебединського міського ЦДЮТ.

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

І місце – Письменна Анастасія, вихованка зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської ДШМ.

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

І місце – Зелений Василь, вихованець Зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського міського ЦЕВ;

ІІ місце – Шевченко Олег, вихованець Зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок», Сумського ПДЮ.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 3 і 9?

^Вгору