ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Юні художники Сумщини» оновили художню галерею і отримали заслужені нагороди

24.02.2013

16 лютого 2013 року на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю підбиті підсумки обласного заочного конкурсу «Юні художники Сумщини».

У конкурсі взяли участь 120 юних майстрів пензля. Вихованці студій, гуртків образотворчого мистецтва позашкільних, учні загальноосвітніх навчальних закладів, переможці районних (міських) етапів представили на розсуд журі малюнки за такими темами:

  • молодша група – «Мій найулюбленіший казковий герой»
  • середня група – «Позашкілля – це твій дім, будь господарем у нім»
  • старша група – «Ми – українського роду діти»

На розсуд журі представлені тематичні, змістовні роботи юних авторів, що відповідають вимогам положення конкурсу.

Журі очолив голова – Чередниченко Олександр Миколайович, заслужений художник України, член Сумської обласної організації Національної спілки художників України. У складі:

  • Тодорчук Марина Юріївна, викладач факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка.
  • Ткачова Ніна Костянтинівна, завідуюча відділом художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Також конкурсні роботи оглянуло дитяче журі, до якого ввійшли учні обласної школи мистецтв (відділення образотворчого мистецтва).

Роботи юних майстрів пензля поповнили художню галерею Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

За результатами конкурсу призові місця присуджуються

Тема «Мій найулюбленіший казковий герой»

Вищий рівень виконавської майстерності, молодша вікова категорія:

- за зайняте І місце – Сікула Надія, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Країна Мистецтв» Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Пивоварова Людмила Миколаївна;

- за зайняте ІІ місце – Приходько Марія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;

- за зайняте ІІІ місце – Литвиненко Віта, вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна.

Основний рівень виконавської майстерності, молодша вікова категорія:

- за зайняте І місце – Мовчан Сергій, вихованець Гурток «Писанкарство» Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шведенко Яна Сергіївна;

- за зайняте ІІ місце – Кухтенко Яна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ушкало Світлана Миколаївна;

- за зайняте ІІІ місце – Шаман Дарина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ушкало Світлана Миколаївна.

Тема «Позашкілля – це твій дім, будь господарем у нім»

Вищий рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

- за зайняте І місце – Лебедєв Тимофій, вихованець студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;

- за зайняте ІІ місце – Ведмидера Карина, вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;

- за зайняте ІІІ місце – Рогаль Богдана, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Роменцвіт» Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Рудик Лідія Григорівна.

Основний рівень виконавської майстерності, середня вікова категорія:

- за зайняте І місце – Тищенко Дмитро, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Пензлик» Глухівського районного будинку творчості школярів, керівник Манжос Неля Валеріївна;

- за зайняте ІІ місце – Рогова Валерія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ушкало Світлана Миколаївна;

- за зайняте ІІІ місце – Порховата Марина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ушкало Світлана Миколаївна.

Тема «Ми – українського роду діти»

Вищий рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

- за зайняте І місце – Репіна Анна вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна;

- за зайняте ІІ місце – Левченко Світлана, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Веселка» Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва, керівник Лахтарина Наталія Сергіївна;

- за зайняте ІІІ місце – Муштай Оксана, вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Карпенко Валентина Володимирівна.

Основний рівень виконавської майстерності, старша вікова категорія:

- за зайняте І місце – Банна Тетяна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ушкало Світлана Миколаївна;

- за зайняте ІІ місце – Зимогляд Альона, вихованка художньої студії Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Олексієнко Ірина Аркадіївна;

- за зайняте ІІІ місце – Яковенко Аліна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Колядинецького навчально-виховного комплексу Липоводолинського району, керівник Удовиченко Любов Михайлівна.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 2 і 1?

^Вгору