ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Юні художники Сумщини» за темою «EURO 2012»

13.03.2012

26 лютого 2012 року на базі обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було підбито підсумки обласного заочного конкурсу «Юні художники Сумщини» за темою «EURO 2012».

На конкурс надійшло 130 робіт юних художників – вихованців гуртків, студій образотворчого мистецтва позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів області.

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на розгляд журі було представлено роботи вищого та основного рівнів виконавської майстерності за трьома віковими категоріями (молодша, середня, старша).

Оцінювало роботу журі під керівництвом заслуженого художника України Чередниченка Олександра Олександровича. Журі відзначило змістовність, тематичну спрямованість, високий художній рівень виконавської майстерності, відповідність форм і змісту, різноманітність використання юними художниками індивідуальних творчих прийомів і технік, якість виконання.

Переможцями конкурсу стали:

вищий рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

  • Середа Валерія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ – І місце;
  • Гузєй Тетяна, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв» Сумського міського ПДЮ – ІІ місце;
  • Чернишова Яна, вихованка творчого об’єднання образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного БДЮ – ІІ місце;
  • Ріпчанська Катерина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Роменцвіт» Роменського міського ЦПО та РТМ – ІІІ місце;
  • Кравцова Єлизавета, вихованка творчого об’єднання образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного БДЮ – ІІІ місце.

Вищий рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

  • Кобрись Карина, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ – І місце;
  • Муштай Оксана, вихованка творчого об’єднання образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Сумського районного БДЮ – ІІ місце;
  • Драннікова Дар’я, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ – ІІІ місце.
  • Вищий рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

  • Луценко Дмитро, вихованець студії образотворчого мистецтва «Палітра» Сумської СШ № 29 – І місце;
  • Мороз Марія, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ – ІІ місце;
  • Московко Вікторія, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ – ІІІ місце.

Основний рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

  • Барабаш Руслана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Буринського районного БДЮ – І місце;
  • Лага Єлизавета, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Кролевецького районного БДЮ – ІІ місце;
  • Руденко Алла, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного ЦДЮТ – ІІІ місце;

Основний рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

  • Гаврильчук Анна, вихованка Путивльського районного ЦПР – І місце;
  • Валюх Марина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Капустинської ЗОШ Липоводолинського району – ІІ місце;
  • Банна Тетяна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Акварелька» Ямпільського районного ЦДЮТ – ІІІ місце.
  • Основний рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

  • Скідалов Андрій, вихованець Путивльського районного ЦПР – ІІ місце.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 2 й 2.

^Вгору