ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конкурс читців

23.02.2011

20 лютого 2011 року на базі Сумського державного університету відбувся ІІ обласний конкурс юних майстрів художнього слова.

Організатори конкурсу Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Згідно з положенням про атестацію дитячих творчих колективів області, конкурс проводився за двома рівнями виконавської майстерності – вищим та основним.

Конкурс проводився у трьох номінаціях:

  1. «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» – уривки з творів Т.Г.Шевченка, або твори про Шевченка;
  2. «Посміхнемося щиро Вишні» – твори чи уривки з творів сатирика і гумориста, Остапа Вишні;
  3. «Власні усмішки» – авторські гумористичні твори (проза, поезія).

У конкурсі взяли участь 85 учнів, вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області.

Журі зазначило, що у порівнянні з попередніми конкурсами рівень виконавської майстерності цьогорічного конкурсу значно покращивсь.

Оцінювали конкурс:

  • голова журі: заслужений артист України, доцент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка Василь Іванович Будянський.
  • члени журі: викладач-методист відділення режисури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Олексій Борисович Кулик, викладач режисерських дисциплін Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Олена Миколаївна Єгорова.

Переможці

Переможцями у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», вищий рівень виконавської майстерності стали

Молодша вікова категорія

  • І місце – Гутяжко Дарина, вихованка зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського центру естетичного виховання дітей та юнацтва.
  • ІІ місце – Замицька Марина, вихованка зразкового театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва.
  • ІІІ місце – Кобзєва Софія, вихованка зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв.

Середня вікова категорія

  • І місце – Шадріна Марія, вихованка зразкового театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва
  • ІІ місце – Матенко Яна, вихованка зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок» Сумського палацу дітей та юнацтва
  • ІІІ місце – Ярмош Каріна, вихованка зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв.

Старша вікова категорія

  • І місце – Ігнатенко Ігор, вихованець зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв.
  • ІІ місце – Кириченко Ангеліна, вихованка зразкового театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва
  • ІІ місце – Єрмаков Антон, вихованець зразкового дитячого музичного театру «Дзвіночок» Сумського палацу дітей та юнацтва.

Колективи основного рівня виконавської майстерності

Молодша вікова категорія

  • І місце – Вандик Олена, учениця Підставької ЗОШ Липоводолинського району.
  • ІІ місце – Саєнко Олег, вихованець театрального колективу «Ліцидеї» Охтирського міського ЦДЮТ
  • ІІІ місце – Моренець Аліна, вихованка театрального колективу «Джерельце» Лебединського центру дитячої та юнацької творчості

Середня вікова категорія

  • І місце – Мороз Світлана, Єлдзарова Аза, Шиндерова Валерія, вихованки театрального колективу «Смайл» Конотопської дитячої школи мистецтв.
  • ІІ місце – Заікіна Анна, вихованка театрального колективу Тростянецького палацу дітей та юнацтва
  • ІІІ місце – Притиченко Еліна, вихованка театрального колективу «Галатея» Шосткинського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко

Старша вікова категорія

  • І місце – Юрченко Дарина, вихованка театрального колективу «Діти Мельпомени» Сумської спеціалізованої школи №29
  • ІІ місце – Федірко Олександр, вихованець театрального колективу «Джерельце» Лебединського ЦДЮТ
  • ІІ місце – Заікіна Наталя, вихованка театрального колективу Тростянецького палацу дітей та юнацтва
  • ІІІ місце – Марченко Валерія, вихованка театрального колективу «Барвінок» Сумського ОЦПО та РТМ
  • ІІІ місце – Макаренко Анна, Гризодуб Сніжана, Момот Юлія, вихованці театрального колективу Театральний колектив «Ліцидеї» Охтирського ЦДЮТ
  • ІІІ місце – Счастливцева Вікторія, вихованка творчого об’єднання» Сценічна майстерність» Путивльського районного ЦПР

У номінації «Посміхнемося щиро Вишні»

Колективи вищого рівня виконавської майстерності

Молодша вікова категорія

  • І місце – Табола Вікторія, Сергієнко Дар’я, Кудрявець Євгенія, вихованки зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського центру естетичного виховання дітей та юнацтва.
  • ІІ місце – Івашура Євгенія, Михайличенко Антон, вихованці зразкового театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва.
  • ІІІ місце – Воробйова Анастасія, вихованка зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв.

Середня вікова категорія

  • І місце – Івашура Євгенія, Лесняк Дар’я, Короткий Микола,
    Дадаков Олексій, вихованці зразкового театрального колективу «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв.
  • ІІ місце – Шеремет Костянтин, Цирук Сергій, Петрик Едуард, вихованці зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського центру естетичного виховання дітей та юнацтва.

Старша вікова категорія

  • І місце – Разломова Тетяна, вихованка зразкового театрального колективу «Дзеркало» Шосткинського центру естетичного виховання дітей та юнацтва.
  • ІІ місце – Кіріченко Ангеліна, вихованка зразкового театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва.

Колективи вищого рівня виконавської майстерності

Молодша вікова категорія

  • І місце – Янко Ілля, вихованець театрального колективу «Фантазія» Сумської спеціалізованої школи №30
  • ІІ місце – Новиков Ярослав, вихованець театрального колективу «Смайл» Конотопської дитячої школи мистецтв.
  • ІІІ місце – Безкоровайний Максим, вихованець театрального колективу «Джерельце» Лебединського центру дитячої та юнацької творчості

Середня вікова категорія

  • ІІ місце – Вербенко Катерина, вихованка театрального колективу Краснопільської гімназії.
  • ІІІ місце – Знаменщиков Нікіта, вихованець дитячої студії Лебединського будинку культури
  • ІІІ місце – Тройна Маргарита, вихованка літературного гуртка Юрівського навчально-виховного комплексу Конотопського району.

Старша вікова категорія

  • І місце – Фесенко Богдан, вихованець театрального колективу «Діти Мельпомени» Сумської спеціалізованої школи №29
  • ІІ місце – Колесник Яна, вихованка дитячого драматичного колективу «Світанок» Охтирського міського ЦДЮТ
  • ІІ місце – Тимошенко Дмитро, Новикова Дарія, Шевченко Аліна, вихованці театрального колективу «Смайл» Конотопської дитячої школи мистецтв.
  • ІІІ місце – Кохан Віталій, вихованець театрального колективу «Вербиченька» Краснопільської гімназії.

У номінації «Власні усмішки»

  • ІІ місце – Бурик Надія, вихованка театрального колективу «Джерельце» Лебединського ЦДЮТ.
  • ІІ місце – Шевченко Олег, вихованець гуртка «Цікавинки мовні й літературні» Сумської ЗОШ №2.
  • ІІІ місце – Мартиненко Анастасія, вихованка театрального колективу «Джерельце» Лебединського ЦДЮТ.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 8 + 5.

^Вгору