ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конкурс-виставка технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата»

16.05.2019

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» з 23 до 26 квітня 2019 року відбувся обласний конкурс-виставка технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» в номінації «Садиби регіонів України ХІХ ст. (поміщицькі маєтки)».

У конкурсі взяли участь 55 дітей із 18 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Журі: Статівка Сергій Олексійович – завідувач науково-технічного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, голова журі; Конотоп Аліна Володимирівна – завідуюча відділу обласного краєзнавчого музею; Висоцька Людмила Василівна – завідуюча методичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Олійник Наталія Вікторівна – керівник гуртка туристсько-краєзнавчого відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Голінкевич-Лелетка Наталія Леонідівна – методист науково-технічного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, відзначили, що автори, ще до початку виготовлення експонату, провели багатоплідну дослідницьку роботу, тому всі представлені на конкурс садиби є цікавими та якісно виготовленими.

На підставі висновків журі переможцями обласного конкурсу-виставки технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» визнано:

- у другій віковій категорії:

I місце - Лавриненко Матвія, вихованця позашкільного комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Глухівського району Сумської області, керівник проекту Кузнєцов Микола Васильович;

II місце - Поліщука Кирила, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, керівник проекту Кардашов Геннадій Павлович;

III місце - Базана Данила, вихованця комунального закладу Середино-Будського Центру дитячої та юнацької творчості Середино-Будської районної ради Сумської області, керівник проекту Хавлук Петро Михайлович;

- у третій віковій категорії:

I місце – творче об’єднання у складі: Селецького Михайла, Балаценка Нікіти, Денисенко Ніки, Власенка Юрія, Водолаги Матвія, Сороки Юлії, Лаврик Анни, Безпалої Олександри, вихованців Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник проекту Дмитренко Тетяна Веніамінівна;

II місце - творче об’єднання у складі: Сніжко Діани, Дятлова Кирила, Кірієнко Софії, вихованців Імшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник проекту Мусієнко Тамара Михайлівна;

III місце - творче об’єднання у складі: Чернова Дениса, Булаха Олександра, Мірошниченка Артема, Сторожевої Дар’ї, вихованців комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», керівники проекту Буднік В’ячеслав Васильович та Сторожева Ірина Василівна.

Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Фотогалерея...

Протоколи...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 1 + 5.

^Вгору