ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Край, в якому я живу»

25.01.2018

25 січня в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Вміння проводити екскурсії продемонстрували юні краєзнавці Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, Охтирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. ім. Р.К. Рапія, Роменської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №8, Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Краснопільської сільської ради, Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Степанівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Степанівської селищної ради, Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тростянецької районної ради, Охтирської гімназії, Шосткинської гімназії, Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Р.К.Рапія, Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Хотінської селищної ради, Великосамбірського НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Конотопської районної ради, Некрасівського НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ «Ялинка»», Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 ім. Д.Турбіна, Сумської спеціалізованої школи №7 ім. М.Савченка, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27, Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 ім. О.Аніщенка, Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, Березівського центру дитячої та юнацької творчості Березівської сільської ради Глухівського району, Шосткинського районного будинку дітей та юнацтва Шосткинської районної ради, Буринського будинку дитячої та юнацької творчості.

Призерами стали:

профіль музею  «Історія населених пунктів»

І місце – Биченко Марина, вихованка Буринського будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Мамалига Вікторія, учениця Славгородської загальноосвітнької школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради;

ІІІ місце – Пономаренко Євгенія, учениця Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району;

профіль музею  «Військово-історичний»

І місце – Пих Віталій, учень загальноосвітнької школи І-ІІІ ступенів №5 ім. Р.К.Рапія м.Охтирка;

ІІ місце – Середа Олександр, учень Сумської спеціалізованої школи №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Будка;

ІІІ місце – Третяк Лариса, учениця Сумської загальноосвітнької школи №6 І-ІІІ ступенів;

профіль музею  «Літературний»

І місце – Баленко Юлія, учениця Охтирської гімназії Охтирської міської ради;

ІІ місце – Остапенко Софія, вихованка Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Мірошниченко Ірина, учениця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Максима Савченка.

Переможці обласного етапу конкурсу представлять область на  Всеукраїнському етапі, що відбудеться в березні 2018 року в м. Чернігові.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 4 і 5?

^Вгору