ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Нагородження переможців і призерів номінації «Есе» обласного літературного конкурсу «Моя Україна - соборна, вільна, неподільна!»

21.05.2018

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми –  Українці!» 18 травня відбулося нагородження переможців і призерів номінації «Есе» обласного творчого конкурсу «Моя Україна - соборна, вільна, неподільна!».

До участі в конкурсі подано 47 робіт, переможцями стали 12 учнів.

За підсумками конкурсу І місця вибороли Пшеничникова Катерина, учениця 11 класу Конотопської Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9; Березовий Ярослав Павлович, учень 6 класу Шосткинського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 - дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Колодко М.О.

Почесні ІІ місця посіли Ващенко Марина Олегівна, учениця 10 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені С.М.Гордієнка, вихованка Білопільського центру дитячої та юнацької творчості; Шапаренко Поліна Юріївна, учениця 7 класу Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зотінської селищної ради Сумського району.

Призерами ІІІ ступеня стали:

-         Говоруха Максим Анатолійович, учень 10 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Кролевецької районної ради;

-         Пономаренко Євгенія Віталіївна, учениця 9 класу Хотінської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумської району;

-         Бадуненко Валентина Сергіївна, учениця Дунаєцького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Глухівської районної ради;

-         Литвиненко Єлизавета Володимирівна, учениця 9 класу Білопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської районної ради Сумської області, вихованка Білопільського центру дитячої та юнацької творчості;

-         Фалько Лідія Артемівна, учениця 7 класу Стецьківської загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради, вихованка Сумського районного будинку дітей та юнацтва;

-         Дульська Софія Олександрівна, учениця 8 класу Охтирської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 ім. Остапа Вишні Охтирської міської ради, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді;

-         Сіденко Марія Ігорівна, учениця 8 класу Шосткинського навчально-виховного комплексу: Шосткинська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 – дошкільний навчальний заклад;

-         Купченко Наталія Іванівна, учениця 5 класу Новослобідського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району.

 

Вітаємо переможців та призерів конкурсу, бажаємо натхнення, невичерпної наснаги та творчого піднесення.  

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 1 й 5.

^Вгору