ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів»

21.11.2019

21 листопада 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

45 юних краєзнавців Сумщини презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини», «Заповідними стежками Сумщини».

За підсумками роботи переможцями стали:

Секція «Всеукраїнська експедиція учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»:

І місце – Бездрабко Аделіна, вихованка комунального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти ‒ Мала академія наук учнівської молоді»;

ІІ місце – Грінка Іллі, Кобильченко Анастасія, вихованці Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Артюхова Катерина, Харченко Аліна, вихованці Комунального закладу Сумської обласної ради ‒ обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановито молоддю.

Секція «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини»:

І місце – Міняйло Ксенія, учениця опорного закладу Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області;

ІІ місце – Шевченко Альона, вихованка Конопського районного центру позашкільної роботи;

ІІІ місце ‒ Бандура Катерина, вихованка комунального закладу позашкільної освіти Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості»

ІІІ місце ‒ Бейзим Вікторія, вихованка комунального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти ‒ Мала академія наук учнівської молоді»;

ІІІ місце ‒ Бережний Вадим, учень Роменської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишенкого;

Секція «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Заповідними стежками Сумщини»:

І місце – Чеботкевич Юлія, вихованець районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області, керівник гуртків;

ІІІ місце – Кролюк Каріна, учениця Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ‒ заклад дошкільної освіти (ясла-садок)»

ІІІ місце – Певно Ольга, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Шосткинської районної ради;

Керівники делегацій взяли участь у роботі творчої лабораторії з теми «Сучасні форми роботи з вихованцями в умовах музейного середовища», ознайомилися з методикою роботи народного музею історії альпінізму Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 5 і 2?

^Вгору