ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

22.09.2019

20-22 вересня 2019 року у місті Конотоп Сумської області відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). Організатори змагань: комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Конотопський центр дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради.

У змаганнях взяли участь команди Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка.

Програмою змагань передбачалося визначення особисто-командної першості за категоріями: F-2-B (пілотажна модель літака), F-2-E (модель літака для перегонів), F-4-B (модель-напівкопія літака).

За підсумками проведення змагань у командній першості переможцями стали:

- I місце – команда Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, директор Васюта Олександра Володимирівна;

- II місце – команда № 1 спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка;

- ІІІ місце – команда № 2 спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка.

Особисті перемоги здобули:

категорія моделей «F-4-B»:

- I місцеПекліч Павло, вихованець спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка, керівник Тищенко О.В.;

- II місцеВойтенко Владислав, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник Голік В.О.;

- III місцеМарфіч Дмитро, вихованець спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка, керівник Тищенко О.В.;

категорія моделей «F-2-B»:

- I місцеВойтенко Владислав, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник Голік В.О.;

- II місцеПекліч Павло, вихованець спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка, керівник Тищенко О.В.;

- III місцеМарфіч Дмитро, вихованець спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка, керівник Тищенко О.В.;

категорія моделей «F-2-E»:

- I місцеЛазарєва Анастасія (пілот) та Войтенко Владислав (механік), вихованці Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник Голік В.О.;

- II місцеГанжа Денис (пілот) та Руденко Ярослав (механік), вихованці Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, керівник Борсяк Г.А.;

- III місцеКирило Журавель (пілот) та Грищенко Олександр (механік), вихованці Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, керівник Соловей О.В.

Вітаємо юних авіамоделістів, які отримали заслужені нагороди! Команди-переможці нагороджені кубками та дипломами, учасники – медалями та дипломами, а глядачі – позитивними емоціями та враженнями від технічно складного, але видовищного виду спорту.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто долучився до організації та проведення свята авіамодельного спорту!

Підсумки...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 7 + 8.

^Вгору