ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі)

07.03.2020

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.02.2020 № 68-ОД «Про проведення обласних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі)» з 06 до 07 березня 2020 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді були проведені обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях взяли участь 5 команд: комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, станції юних техніків Кролевецької міської ради.

Юні автомоделісти змагалися в особистому заліку у класах моделей «Retro», «F-1/24», «G-33» та командній першості.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце виборола команда Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник команди Лощонов Сергій Анатолійович;

ІІ місце – команда комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник команди Лощонов Сергій Анатолійович;

ІІІ місце – команда Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник команди Муслієнко Яків Іванович.

У особистій першості призові місця посіли:

серед молодшого шкільного віку:

- клас автомоделей «Retro»:

І місце – Лобода Назар, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Старостенко Борис, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІІ місце – Антонов Євгеній, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

- клас автомоделей «F-1/24»:

І місце – Лобода Назар, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Старостенко Борис, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІІ місце – Антонов Євгеній, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

- клас автомоделей «G-33»:

І місце – Лобода Назар, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Антонов Євгеній, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІІ місце – Старостенко Борис, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

серед старшого шкільного віку:

- клас автомоделей «Retro»:

І місце – Твердохліб Артем, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Буділовський Олександр, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІІ місце – Гузела Андрій, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

- клас автомоделей «F-1/24»:

І місце – Буділовський Олександр, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІ місце – Твердохліб Артем, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІІ місце – Шишов Ростислав, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

- клас автомоделей «G-33»:

І місце – Твердохліб Артем, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Шишов Ростислав, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

ІІІ місце – Туман Кирило, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області.

Рівень технічної готовності автомоделей, хороші показники вмінь та навичок спортсменів дають право говорити про постійний інтерес дітей до цього виду спорту. За результатами перегонів сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в кінці березня у м. Київ.

Переможці та призери обласних змагань були нагороджені дипломами комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та медалями. Команди-переможці отримали кубки та дипломи відповідного ступеню.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 9 й 6.

^Вгору