ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

15.03.2019

14 березня 2019 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Метою заходу є залучення дітей до науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку та організації їх змістового дозвілля.

У конкурсі взяли участь 45 вихованців гуртків початково технічного напряму 16 закладів позашкільної освіти області.

Згідно з програмою змагань вони пройшли теоретичне тестування, виготовляли моделі транспортної техніки та моделі планера, брали участь у змаганнях на дальність польоту.

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

І місце – команда Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області (команда_1)

ІІ місце – команда Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області

IІ місце – команда комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості»

IІІ місце – команда Сумської районної станції юних техніків

IІІ місце – команда комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

IІІ місце – команда Охтирського міського центру позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді

IIІ місце – команда Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області (команда_2)

В особистому заліку переможцями стали:

I етап – «Теоретичний залік»:

I місце – Кучмій Катерина, вихованка Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради;

II місце – Терещенко Софія, вихованка Охтирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

IІІ місце – Гузь Богдан, вихованець Cумської районної станції юних техніків;

III місце – Прокапенко Альбіна, вихованка Cумської районної станції юних техніків;

III місце – Крижанівський Михайло, вихованець Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області;

II етап – «Виготовлення моделі транспортної техніки»:

I місце – Левченко Тимур, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

IІ місце – Орєхов Нікіта, вихованець Охтирського міського центру позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді;

IІІ місце – Гричковська Софія, вихованка Охтирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III етап – «Виготовлення моделі планера і участь у змаганнях на дальність польоту»:

I місце – Герус Павло, вихованець Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області;

IІ місце – Прокапенко Альбіна, вихованка Cумської районної станції юних техніків;

IІ місце – Крижанівський Михайло, вихованець Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області;

IІІ місце – Тарасенко Дар’я, вихованка Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області;

IІІ місце – Василенко Андрій, вихованець Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області.

Переможці змагань були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

Фото...

Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 4 + 8.

^Вгору