ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти

01.10.2018

27-30 вересня 2018 року на території Сумського району (Зелений Гай) відбувся обласний семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти, у межах якого було проведено Чемпіонат області серед працівників освіти зі спортивного туризму.

У заході взяли участь представники навчальних закладів: Білопільського, Буринського, Краснопільського, Кролевецького, Путивльського, Сумського, Тростянецького р-нів, міст Конотоп, Охтирка, Суми.

Розпочинався семінар урочистостями з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Педагоги – керівники поході, які стали переможцями Всеукраїнських змагань зі спортивних походів, отримали відзнаки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

Чемпіонат області проходив за видами: «Смуга перешкод» (особистий і командний залік), «Спортивне орієнтування» (3-х етапна естафета).

У спортивному орієнтуванні ІІ та ІІІ місця посіли команди Кролевецької ОТГ, І місце здобула команда Сумського району.

В особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» переможцями на дистанції стали Ступак Сергій (Сумський район) та Ростальна Вікторія (Кролевецька ОТГ).

У загальному заліку

І місце посіла команда Сумського району району;

ІІ місце – команда Кролевецької ОТГ;

ІІІ місце – команда м. Конотоп.

З результатами змагань можна ознайомитися тут

Під час семінару – зльоту педагоги ділилися досвідом, планували нові походи і змагання.