ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Осінній парк-тур

27.11.2012

25 листопада 2012 року у міському парку ім. Кожедуба пройшли традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Осінній парк-тур».

У заході взяли участь 162 учасники.

Переможцями змагань стали:

Вікова група Ж10:

  • І місце – Бокань Катерина (тренер Постельняк С.А.)
  • ІІ місце - Ніколенко Софія (тренер Мараховська З.А.)
  • ІІІ місце – Третяк Лариса (тренер Троян Н.Г.)

Вікова група Ж12:

  • І місце – Богатир Олена (тренер Зикова Л.І.)
  • ІІ місце - Пугач Марія (тренер Зикова Л.І.)
  • ІІІ місце - Жук Аліна (тренер Троян Н.Г.)

Вікова група Ж14:

  • І місце – Бордан Валерія (тренер Редька М.Г.)
  • ІІ місце – Лисянська Даша (тренер Зикова Л.І.)
  • ІІІ місце - Мандибур Софія (тренер Постельняк С.А.)

Вікова група Ж16:

  • І місце – Постельняк Катерина (Постельняк І.М.)
  • ІІ місце – Шевченко Надежда
  • ІІІ місце – Костенко Вікторія

Вікова група Ж18:

  • І місце – Шубіна Валерія
  • ІІ місце - Коцура Наталія (тренера Зикова Л.І.,Бацман Ж.Г.)
  • ІІІ місце - Питинова Светлана (тренер Бацман Ж.Г.)

Вікова група Ж21:

  • І місце - Король Світлана (тренер Постельняк С.А.)
  • ІІ місце – Карпенко Дар’я (тренер Постельняк С.А.)
  • ІІІ місце – Троян Анна (Троян Н.Г.)

Вікова група ЖВ:

  • І місце – Зикова Лілія
  • ІІ місце – Дрозд Олена
  • ІІІ місце – Хорунженко Ольга

Вікова група Ч10:

  • І місце – Коропов Максим (тренер Чорноброва Н.М.)
  • ІІ місце – Коровай Андрій (тренер Чорноброва Н.М.)
  • ІІІ місце – Курочкін Володимир (тренер Дзекунов А.М.)

Вікова група Ч12:

  • І місце – Болгов Дмитро (тренера Постельняк С.А., Зикова Л.І.)
  • ІІ місце – Петін Олександр (тренер Постельняк І.М.)
  • ІІІ місце – Бицак Юрій (тренер Троян Н.Г.)

Вікова група Ч14:

  • І місце – Прокопенко Максим (тренера Постельняк С.А., Постельняк І.М.)
  • ІІ місце – Сердюк Юрій (тренер Троян Н.Г.)
  • ІІІ місце – Лемішко Дмитро (тренера Постельняк С.А., Литовченко С.О.)

Вікова група Ч16:

  • І місце - Довгопол Ростислав (тренер Зикова Л.І.)
  • ІІ місце – Качан Владислав (тренер Троян Н.Г.)
  • ІІІ місце – Симанін Данії (тренер Троян Н.Г.)

Вікова група Ч18:

  • І місце – Горобець Богдан (тренера Бацман Ж.Г.,Король С.А.)
  • ІІ місце – Мартиненко Едуард (Зикова Л.І.)
  • ІІІ місце – Савенко Олександр (тренер Бацман Ж.Г.)

Вікова група Ч21:

  • І місце - Редька Максим (тренер Редька М.Г.)
  • ІІ місце – Карпенко Ігор
  • ІІІ місце – Пугач Олексій (тренер Зикова Л.І.)

Вікова група ЧВ:

  • І місце – Кузяшов Анатолій
  • ІІ місце - Новопашин Дмитрий (Редька М.Г.)
  • ІІІ місце - Ісаєв Юрій (тренер Колтаков А.С.)

До зустрічі на наступних змаганнях!

Анонс: 09 грудня у міському парку ім. Кожедуба відбудуться змагання зі спортивного орієнтування «Зимове місто». Старт об 11.00.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 5 й 6.

^Вгору