ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Підсумки Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічного напряму

17.07.2017

В червні місяці відбулося підбиття підсумків Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та Всеукраїнської виставки-конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

На всеукраїнський етап Виставок від Сумської області було представлено 25 експонатів, переможців обласного етапу, з 12 позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями стали:

- Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»:

диплом І ступеня - Шийко Олексій, вихованець Конотопської міської станції юних техніків Сумської області, за роботу «Роботизована платформа на Ардуіно»;

диплом ІІ ступеня - Денисенко Денис та Хабленко Євген, вихованці Сумської районної станції юних техніків Сумської області, за роботу «Безпілотний літак «STORM»;

диплом ІІ ступеня - Кожушко Максим, вихованець Лебединського міського центру позашкільної освіти Сумської області, за роботу «Модель підводного човна»;

диплом ІІ ступеня - Негір Дмитро, Горобець Микола, вихованці Кролевецької районної станції юних техніків Сумської області, за роботу «Блок живлення з зарядним пристроєм «Модуль-2»;

диплом ІІ ступеня - Цибульняк Андрій, вихованець Сумської районної станції юних техніків Сумської області, за роботу «Ейфелева вежа»;

диплом ІІІ ступеня - Литвиненко Максим, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків Кролевецького району Сумської області, за роботу «Зореліт Квазар»;

диплом ІІІ ступеня - Носов Іван, вихованець Конотопської міської станції юних техніків, Сумської області, за роботу «Похідна міні-пічка для воїнів АТО»;

- Всеукраїнська виставка-конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання:

диплом І ступеня - Скляр Ігор, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків Сумської області, за роботу «Модель автомобіля «MG-TC»;

диплом ІІ ступеня - Гришко Софія, вихованка Лебединського міського центру позашкільної освіти Сумської області, за роботу «Коляска для ляльки»;

диплом ІІ ступеня - Єлін Олексій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Сумської області, за роботу «Модель гоночного автомобіля типу С24\58»;

диплом ІІ ступеня - Поліщук Кирило, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Сумської області, за роботу «Альтанка»;

диплом ІІ ступеня - Стоян Даніїл, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків Сумської області, за роботу «Модель семимачтової шхуни «Томас Лоусон».

Вітаємо переможців!!!

За інформацією науково-технічного відділу
КЗ СОР – ОЦПО та РТМ

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 2 й 7.

^Вгору