ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» у форматі онлайн

14.06.2020

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 20.05.2020 № 255-ОД «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» з 09 до 12 червня 2020 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю був проведений обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» у форматі онлайн.

У конкурсі взяли участь 90 робіт із 15 закладів освіти Сумської області.

Переможцями стали:

- молодша вікова категорія (6-10 років):

у номінації «Архітектура та будівництво»:

І місце ‒ за роботу «Альтанка», Малофєєв Іван та Паладич Савелій, вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІ місце ‒ за роботу «Автономний будинок», Кирик Віра, вихованка Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Квітковий рай – магазин квітів», Буднік Таісія, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», директор Деревянченко А.С.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Дачний будинок», Усатий Микита, вихованець Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області, директор Білоус С.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Містечко на підвіконні», Муковоз Діана, вихованка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

у номінації «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»:

І місце ‒ за роботу «Робот «MELODY», Бондаренко Аріна, вихованка Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Кошеня, яке нявкає», Заєць Богдан, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, директор Безпала Т.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Хитрий хамелеон», Глуходід Тимофій, вихованець Сумської районної станції юних техніків, директор Обравит А.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Будиночок для спокою», Тарасенко Дар’я, вихованка комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

у номінації «Спортивно-технічне моделювання»:

І місце ‒ за роботу «Кордова модель літака», Лободюк Іван, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, директор Безпала Т.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Модель ракети «Meteor 1», Лиховид Олексій, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

ІІ місце ‒ за роботу «Катер», Тарасенко Микола, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», директор Ганцева Н.Л.;

ІІ місце ‒ за роботу «Ретро машина бортова», Федоренко Анастасія, вихованка комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи, директор Чупрун О.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Модель гелікоптера «Робинсон»», Мокрий Нікита, вихованець Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Найпростіша модель судна «Египетське судно», Кошман Іван, вихованець Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Макет ракети «Союз», Бондаренко Дмитро, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Ракета Х 56», Репін Андрій, вихованець комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи, директор Чупрун О.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Машина Газ-53 Бочка», Федоренко Тимофій, вихованець комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи, директор Чупрун О.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Автомобіль «Порше-911», Демішев Кирило, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

у номінації «Техніка майбутнього»:

І місце ‒ за роботу «Макет космічного корабля «Восток 1», Василенко Андрій, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

- cтарша вікова категорія (11-18 років включно):

у номінації «Архітектура та будівництво»:

І місце ‒ за роботу «Котедж», Литвиненко Максим, вихованець Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Садиба Рудзинських у м. Кролевець», Бурик Давид та Загребельний Андрій, вихованці комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Садиба зеленого туризму в с. Слоут», Бурик Давид, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

у номінації «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»:

І місце ‒ за роботу «Снігохід», Шилін Тарас, вихованець Сумської районної станції юних техніків, директор Обравит А.М.;

ІІ місце ‒ за роботу «Лазерний тир», Мінченко Богдан, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Робожук», Бабченко Максим, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, директор Безпала Т.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Куб 3х3х3», Качуров Олександр та Морозова Анастасія, вихованці комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

у номінації «Прилади та обладнання»:

І місце ‒ за роботу «Медичний металошукач», Ісенко Андрій, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, директор Безпала Т.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Інкубатор», Сидоренко Аліна та Скляренко Євгенія, вихованці Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, директор Безпала Т.Г.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Автоматичний прилад для дезінфекції рук», Антоненко Кирило, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Саморобний шліфувальний верстат», Спіцин Ярослав, вихованець Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, директор Довгополий П.П.;

у номінації «Спортивно-технічне моделювання»:

І місце ‒ за роботу «Модель катера «RUGARD», Богомол Максим, вихованець Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради Сумської області, директор Попова А.О.;

ІІ місце ‒ за роботу «Велосипед», Орєхов Нікита, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», директор Ганцева Н.Л.;

ІІ місце ‒ за роботу «Модель-копія ракети-носія M-3SII-1», Ніколаєнко Іван та Слюсар Руслан, вихованці Сумської районної станції юних техніків, директор Обравит А.М.;

ІІ місце ‒ за роботу «Радіокерований квадрокоптер», Масльонко Олександр, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІ місце ‒ за роботу «Радіокерована модель судна», Борщ Дмитро, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Модель копії ракети ERIDANE-E012», колективна робота вихованців Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Безпілотник модель-напівкопія «Злин – 50», Дунь Олександр, вихованець комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості», директор Садова Н.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Радіокерований гелікоптер», Синявський Денис, вихованець Глухівської міської ради, директор Грудина М.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Модель-копія радянського легкого плаваючого танку Т-40», Бакуменко Андрій, вихованець Сумської районної станції юних техніків, директор Обравит А.М.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Модель ракети «Saturn 5», Гапоненко Владислав, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

у номінації «Техніка майбутнього»:

І місце ‒ за роботу «Макет військового робота «Слон», колективна робота вихованців Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.;

ІІ місце ‒ за роботу «Зірковий винищувач «Перун», Баранов Юрій, вихованець комунальної організації (установи, закладу) Шосткинської міської станції юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області, директор Манакова Т.А.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Українська військова частина протиповітряної оборони», Щетенський Олександр, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», директор Ганцева Н.Л.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Староримська катапульта», Войтенко Владислав, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, директор Васюта О.В.;

ІІІ місце ‒ за роботу «Самохідні сани РФ-8-ГАЗ-98», колективна робота вихованців Станції Юних Техніків Кролевецької міської ради, директор Басанець В.Г.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Роботи, які зайняли I та II місця на обласному етапі конкурсу, будуть цього року представляти Сумську область на Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 3 + 8.

^Вгору