ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ПЛАНЕТА У НАС ОДНА

10.05.2019

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв`язання екологічних проблем, залучення учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи з 1 по 30 квітня 2019 року відбувся місячник екології «Планета у нас одна». У межах місячника було проведено тематичні заходи. Педагоги, вихованці та їхні батьки взяли участь у конкурсі екологічних плакатів «Земля – наш спільний дім», конкурс соціальної реклами «Есо-life», екскурсії екологічною стежкою, святі «Майбутнє планети у наших руках», пізнавальній програмі «Здорова Земля – здоровий і я» квесті «Зелені орієнтири», занятті-реквіємі «Мій біль - Чорнобиль», екологічній грі «Що? Де? Коли?»; еко-челенджі «Посади своє дерево», трудовій акції «Квіткова мозаїка», «Чиста планета».

Вітаємо переможців конкурсу екологічних плакатів «Земля – наш спільний дім»:

І місце – вихованці гуртка «Природа навколо нас»,

керівник Жук Дар’я Сергіївна;

І місце – вихованці гуртка «Природа і творчість»,

керівник Гайкова Наталія Миколаївна;

ІІ місце – вихованці гуртка «Юні кінологи»,

керівник Перекрестова Олена Олександрівна;

ІІ місце – вихованці школи раннього творчого розвитку дитини «Сонечко», керівник Марченко Юлія Володимирівна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Флористика»,

керівник Вознюк Любов Григорівна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Юні біологи»,

керівник Федченко Тетяна Миколаївна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Юні орнітологи»,

керівник Темченко Людмила Григорівна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Екологічна просвіта»,

керівник Гарбуз Ірина Василівна.

Переможцями конкурсу соціальної реклами «Еcо-life» стали:

І місце – Антон Хмара, вихованець гуртка «Екологічна просвіта»,

керівник Гарбуз Ірина Василівна;

І місце – вихованці гуртка «Юні кінологи»,

керівник Перекрестова Олена Олександрівна;

ІІ місце – вихованці гуртка «Я пізнаю світ»,

керівник Марченко Юлія Володимирівна;

ІІ місце – вихованці гуртка «Природа рідного краю»,

керівник Федченко Тетяна Миколаївна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Основи біології»,

керівник Бойко Надія Федосіївна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Природа і творчість»,

керівник Темченко Людмила Григорівна;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Флористика»,

керівник Лаврик Олена Олексіївна.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 5 + 7.

^Вгору