ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Про підсумки обласного конкурсу творчих робіт «Здорове життя – успіх буття»

18.12.2013

Гарна новина! Щороку прихильників здорового способу стає все більше і більше! Про це свідчать результати обласного конкурсу творчих робіт „Здорове життя – успіх буття”, заключний етап якого традиційно проводиться напередодні нового року у Сумському центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Цього року конкурс відзначився рекордною кількістю учасників. Вони представили 286 робіт у таких номінаціях: „Соціальна реклама” – 72 роботи, „Літературний твір” – 94 роботи, „Фотографія” – 120 робіт.

Переможці конкурсу творчих робіт

«Здорове життя – успіх буття»

Номінація „Літературний твір”

Перша вікова категорія

Кубишкіна Іллю, учня Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 – І місце; Михайленко Софію, ученицю Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 – ІІ місце; Своякову Марію, ученицю Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце;

Колесник Дарину, ученицю Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 – ІІІ місце.

Друга вікова категорія:

Снітко Едуарда, учня Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 – І місце;

Терещенко Вікторію, вихованку Тростянецького палацу дітей та юнацтва – ІІ місце;

Буковську Альону, ученицю Герасимівської ЗОШ І-ІІ ст. Роменського району – ІІІ місце;

ожко Марину, ученицю Герасимівської ЗОШ І-ІІ ст. Роменського району – ІІІ місце;

Заяц Інну, ученицю Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 – ІІІ місце.

Третя вікова категорія:

Довбенко Тетяну, вихованку Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості – І місце;

Думчикову Тетяну, ученицю Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 – І місце;

Курсенка Дмитра, учня Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. Великописарівського району – ІІ місце;

Кравцову Анну, вихованку Буринського районного будинку дитячої та юнацької творчості – ІІ місце;

Король Лідію, вихованку Шосткинського районного будинку дитячої та юнацької творчості – ІІІ місце;

Гущу Юлію, ученицю Шосткинської гімназії – ІІІ місце;

Бороденко Оксану, ученицю Новослобідського НВК Путивльського району – ІІІ місце.

Номінація „Соціальна реклама”

Перша вікова категорія

Березового Ярослава, учня Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ст. №12 – І місце;

Насеннік Дар’ю, вихованку Ямпільського центру дитячої та юнацької творчості – ІІ місце;

Помазан Ніну, вихованку Шосткинського центру естетичного виховання – ІІІ місце;

Романчука Дениса, учня Тростянецької СШ І-ІІІ ст.№5 – ІІІ місце.

Друга вікова категорія

Коник Валерію, ученицю Свеської СШ І-ІІІ ст. №2-«ліцей» Ямпільського району – І місце;

Носок Анну, ученицю Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №1 – І місце.

Снігу Олександру, вихованку Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – ІІ місце;

Ріпчанську Катерину, ученицю Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце;

Голоту Анастасію, вихованку Шосткинського районного будинку дитячої та юнацької творчості – ІІІ місце;

Василенка Дмитра, вихованця Путивльського районного центру позашкільної роботи – ІІІ місце;

Гаєву Надію, вихованку Шосткинського районного будинку дитячої та юнацької творчості – ІІІ місце.

Третя вікова категорія

Тиченко Оксану, ученицю Свеської СШ І-ІІІ ст. №2-«ліцей» Ямпільського району – І місце;

Іншину Наталію, ученицю Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. Великописарівського району – ІІ місце;

Борисову Катерину, ученицю Шосткинської СШ І-ІІІ ст. №1 – ІІІ місце.

Номінація «Фотографія»

Перша вікова каетгорія

Фоменка Даніїла, учня Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 – І місце;

Ковальова Вадима, учня Тростянецької СШ І-ІІІ ст.№1 – ІІ місце;

Силиченка Костянтина, учня Шосткинської СШ І-ІІІ ст. №12 – ІІ місце

Герел Ольгу, ученицю Батрацької ЗОШ І-ІІІ ст. Липоводолинського району ІІІ місце;

колектив учнів 3-А класу Свеської СШ І-ІІІ ст. №2-«ліцей» Ямпільського району – ІІІ місце.

Друга вікова категорія

Овчаренка Сергія, учня Станівської ЗОШ І-ІІ ст. Тростянецького району

– І місце;

Назаренко Єлизавету, вихованку Конотопського районного центру позашкільної роботи – І місце;

Чорнобровкіну Надію, вихованку Путивльського центру позашкільної роботи – ІІ місце.

Жучия Владислава, вихованця Конотопського районного центру позашкільної роботи - ІІІ місце;

колектив учнів 4-В класу Шосткинського НВК: СШ І-ІІ ст.-«ліцей» – ІІІ місце.

Третя вікова категорія

Міщенка Володимира, вихованця Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді – І місце;

Морозова Дениса, вихованця Тростянецького палацу дітей та юнацтва – ІІ місце;

Мельник Дар’ю, вихованку Шосткинської міської станції юних техніків – ІІ місце;

Фесенка Артема, учня Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. Великописарівського району – ІІІ місце.

Гримайло Людмилу, ученицю Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст. Лебединського району – ІІІ місце.

Щиро вітаємо усіх переможців і учасників конкурсу.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 7 й 8.

^Вгору