ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Справжня велика наука розпочинається з Малої академії наук

26.04.2018

Традиційно щороку на весні слухачі Сумського територіального відділення МАН беруть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Цьогорічний фінал стартував 19 квітня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університетум України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». На урочистому відкритті заходу юних науковців привітали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент Національного центру «Мала академія наук України» Станіслав Довгий, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий. Справжнім подарунком для юних дослідників була зустріч з видатним науковцем, французьким імунологом і цитологом, лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюлем Оффманом, під час якої академік дав молодим науковцям цінні поради й настанови щодо наукової діяльності. 

Дні конкурсу промайнули швидко: зустрічі, виконання контрольних робіт,захист науково-дослідницьких робіт, очікування результатів, що нарешті стали доброю звісткою для конкурсантів – команда Сумської області виборола 21 призове місце.

Абсолютними переможцями стали:

Петрушенко Едуард, учень 11 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області, у секції гідрології;

- Трубінова Людмила, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області, у секції мистецтвознавства.

ІІ місце посів Барабаш Владислав, учень 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області, у секції кліматології та метеорології.

Супрун Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми, Сумської області, у секції математики виборола ІІ місце, а у секції макроекономіки та мікроекономіки – ІІІ місце.

Призерами ІІІ ступеня стали:

Вшестенко Катерина, учениця 11 класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Глухівської міської ради Сумської області (секція української мови);

Бруньова Зоя, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської міської ради Сумської області (секція журналістики);

Лаптєва Ірина, учениця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (секція фольклористики);

Мацькович Софія, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради (секція української літератури);

Піддубна Аміна, учениця 11 класу Комунального закладу  Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (секція літературної творчості);

Гончаренко Софія, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми, Сумської області, (секція зарубіжної літератури);

Міронець Артем, учень 10 класу Комунального закладу  Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (секція зоології, ботаніки);

Расенко Карина, учениця 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, м. Суми, Сумської області, (секція психології);

Анікушин Данило, учень 11 класу Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради Сумської області (секція авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніки);

Міненко Андрій, учень 11 класу Комунального закладу  Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (секція філософії);

Півень Владислав, учень 10 класу Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21, м. Суми, Сумської області (секція педагогіки);

Ткаченко Артем, учень 10 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області (секція історичного краєзнавства);

Надточий Анастасія, учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (секція етнології);

Вольвач Вікторія, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області (секція всесвітньої історії);

Лахмотов Костянтин, учень 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради (секція археології);

Мацькович Олеся, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради (секція історії України).

Почесні нагороди від Міністерства оборони за корисні для оборонної галузі розробки отримали Анікушин Данило, учень 11 класу Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради (секція авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніки) та Кравченко Роман, учень 10 класу Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області (секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем). Переможці та призери отримали грамоти та медалі. Незабутнім подарунком для всіх присутніх став концерт гурту ONUKA.

 

Щиро вітаємо наших переможців і призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 7 і 2?

^Вгору