ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Участь команди області у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

08.04.2013

Команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник команди Зикова Лілія Іванівна) взяла участь у Чемпіонаті України серед дорослих та юнаків зі спортивної радіопеленгації на укорочених дистанціях, що проходив з 22 по 26 березня 2013 року в м. Сімферополь.

У Чемпіонаті змагалися більше 150 спортсменів із 13 областей України. Не зважаючи на складні погодні умови, наші спортсмени показали високі результати. Довгопол Ростислав посів Ш місце серед юнаків, Микола Вавілічев став переможцем серед юніорів, Олексій Петренко став бронзовим призером у молодшій групі.

Не поступилися і дівчата. Бронзовими призерами Чемпіонату стали Пугач Марія, Іваницька Дарина та Лисянська Дар’я.

Продемонструвавши високі результати, члени команди вибороли почесне II місце серед команд-учасників Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації.