ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Відбулися обласні змагання з радіоелектронного конструювання

24.11.2019

З 22 по 23 листопада 2019 року відбулися обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У змаганнях взяли участь вихованці закладів позашкільної освіти міст Ромни, Глухів, Конотоп, Суми, Шостка, Кролевець. Учасники розподілялися на дві вікові групи: старшу та молодшу.

Згідно з програмою змагань було проведено теоретичний залік, практична робота: розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувалася у 2 етапи: розробка друкованої плати на папері й перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт, процес травлення, а потім – монтаж самого радіоелектронного пристрою.

Основними критеріями оцінювання виробів були раціональність розміщення радіодеталей на платі, естетичний вигляд і справність пристрою.

Переможців у особистому заліку журі визначали за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою. Тож переможцями і призерами в молодшій віковій категорії стали:

I місцеКісіль Ростислав, вихованець Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, керівник команди Єршов Юрій Володимирович;

II місце Куркович Іван, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник команди Строкань Юрій Віталійович;

III місцеВорошилов Владислав, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, керівник команди Ковальчук Володимир Олексійович;

у старшій віковій категорії:

I місцеШкуліпа Олександр, вихованець Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, керівник команди Єршов Юрій Володимирович;

II місцеСавощенко Андрій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, керівник команди Ковальчук Володимир Олексійович;

III місцеТвердохліб Артем, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник команди Щеглов Сергій Вікторович;

у командному заліку перемогу здобули:

I місце – команда Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, керівник команди Єршов Юрій Володимирович;

II місце – команда Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник команди Строкань Юрій Віталійович;

III місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, керівник команди Ковальчук Володимир Олексійович.

Переможці та команди-призери нагороджені дипломами комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Вітаємо юних радіоконструкторів з перемогою і зичимо їм подальших успіхів!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 2 + 7.

^Вгору