ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Віночок дружби»

26.11.2012

17 листопада 2012 року на базі Шосткинського міського Центру естетичного виховання відбувся VII обласний конкурс народного танцю «Віночок дружби».

У конкурсі взяли участь 800 вихованці, учні позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів Кролевецького, Шосткінського, Ямпільського, Сумського, Путивльського, Тростянецького, Краснопільського районів, міст Суми, Лебедин, Конотоп, Ромни, Шостка.

Гостями конкурсу були вихованці зразкового ансамблю естрадного танцю «Еліт» з міста Чернігів.

Конкурс проводився за трьома віковими групами.

У конкурсній програмі взяли участь хореографічні колективи основного та вищого рівня виконавської майстерності.

Конкурсні виступи оцінювало поважне журі:

Максименко Анатолій Іванович, голова журі, старший викладач кафедри мистецької педагогіки та хореографії Сумського державного педагогічного університету ім.А.С. Макаренка;

Зозуля Роман Вікторович, викладач народної хореографії Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д. Бортнянського;

Ткачова Ніна Костянтинівна – завідуюча відділом художньо-естетичного виховання Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Учасників конкурсу привітали Ніна Олексіївна Сиваєва – виконуюча обов’язки міського голови м. Шостки та Любов Олексіївна Волошко – головний спеціаліст управління освіти Шосткинської міської ради.

Переможцями конкурсу стали:

вищий рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

І місце – народний хореографічний ансамбль «Сюрприз», керівники: заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські, Шосткинський центр естетичного виховання, танець «На полонині»;

ІІ місце – народний ансамбль народного танцю «Джерельце», керівники: заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Третяк, Шосткинський центр естетичного виховання, український танець «Український козачок»;

ІІІ місце – зразковий хореографічний колектив «Лілея», керівники: Тетяна Єрьоміна, Ганна Юрченко, Конотопський міський центр дитячо-юнацької творчості, танець «Дівчата з полонини».

Вищий рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

І місце – народний хореографічний ансамбль «Сюрприз», керівники: заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські, Шосткинський центр естетичного виховання, хореографічна композиція «Сільські жарти»;

ІІ місце – народний ансамбль народного танцю «Джерельце», керівники заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Третяк, Шосткинський центр естетичного виховання, український танець «Український святковий»;

ІІІ місце – хореографічний колектив «Сувенір», керівник Ілона Жаботинська, Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості, «Гопачок».

вищий рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

І місце – народний ансамбль народного танцю «Джерельце», керівники: заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Третяк, Шосткинський центр естетичного виховання, український танець «Закаблуки» та народний хореографічний колектив «Світанок», керівники: відмінники освіти України Тетяна та Олег Демичи, шосткінський інститут Сумського державного університету, слобожанська полька «По грибочки»;

ІІ місце – народна студія сучасного танцю «Шарм», керівник: Ірина Домащенко, Шосткинський центр естетичного виховання, стилізований український танець «Чарівна Україна»;

ІІІ місце - народний хореографічний ансамбль «Сюрприз», керівники Заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські, Шосткинський центр естетичного виховання – жартівливий український танець «Сплетницы».

Основний рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

ІІ місце – хореографічний колектив «Росточок», керівник: Вікторія Христенко, Сумська спеціалізована школа №30, танець «Козачок»;

ІІІ місце – хореографічний колектив «Фантазія», керівник: Олександра Васюта, Роменський міський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – хореографічна картинка «Ой прийшла зима».

Основний рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

І місце – хореографічний колектив «Лілея», керівник: Світлана Ігнатенко, Сумська спеціалізована школа №29, хореографічна композиція «Дуботанцець»;

ІІ місце – хореографічний колектив «Мрія», Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, керівник: Наталія Ткаченко, хореографічна картинка «На косовиці»;

ІІІ місце – хореографічний колектив «Щасливе дитинство», керівник: Віта Ушкалова, Краснопільський районний центр дитячої та юнацької творчості, хореографічна картинка «Солохи».

основний рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

І місце - хореографічний колектив «Веселка», керівник Тетяна Литовченко, Лебединський центр дитячої та юнацької творчості, хореографічна картинка «Сорочка»;

ІІ місце - хореографічний колектив «Ілюзія», керівник Інна Ляшенко, Путивльський районний центр позашкільної роботи, хореографічна картинка «На ярмарку»;

ІІІ місце - хореографічний колектив «Антре», керівник Наталія Степанченко, Сумська спеціалізована школа №29, танець «Український дивограй».

Гості фестивалю – зразковий ансамбль естрадного танцю «Еліт», керівник Ольга Сущенко (м. Чернигів, ліцей №15) отримали звання Лауреата конкурсу.

Адміністрація Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю висловлює подяку міському голові м.Шостка Нозі М.П., міському управлінню освіти Шосткинської міської ради, Шосткинському центру естетичного виховання отримав за високу організацію конкурсу, активну роботу з талановитими дітьми і підлітками, популяризацію народного хореографічного мистецтва, розвиток національної культури, пропаганду активних форм дозвілля.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 7 й 4.

^Вгору