ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі)

08.04.2013

З 25 по 30 березня в м. Чернігів відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі). Програмою Чемпіонату передбачалася особисто-командна першість у двох спортивних класах моделей: G-33 та «Вантажівка», у яких взяли участь 14 команд з міст України та Автономної Республіки Крим.

Учасниками змагань стали понад 30 спортсменів. Перегони проходили на сучасній автомодельній трасі.

У напруженій боротьбі збірна команда Сумської області (керівник команди Лощонов С.А.), до складу якої увійшли вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю і Сумського міського центру науково-технічної творчості, виборола III-є місце, поступившись лише господарям Чемпіонату - команді м. Чернігів та команді - суперниці з м. Києва. В особистому заліку екіпаж у складі Зновенка Олександра і Холявки Ярослава, вихованці Сумського міського центру НТТМ, (клас моделей G-33) посів І місце.