ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників

04.02.2019

З 30 січня до 01 лютого 2019 року у м. Київ відбулися Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників.

Область у цих заходах представляли вихованці Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді, Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді.

За результатами конкурсної програми юних раціоналізаторів і винахідників перемогу здобули:

Школа Ігор, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – І місце в секції «Біологія»; тема проекту «Дрозофіла оцтова (Drosophila melanogaster) – перспективний корм для прискорення темпів росту й підвищення інтенсивності червоного забарвлення інбридних особин Мечоносця звичайного (Xiphophorus helleri)»;

Зубатова Дарина, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді – ІІ місце в секції «Науки про Землю», тема проекту «Особливості ландшафту південної частини Охтирського району»;

Сенча Іван, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІ місце в секції «Ресурси енергозбереження»; тема проекту «Перспективи використання сонячної енергії в умовах міста Ромни»

Юрченко Катерина, вихованка Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІ місце у секції «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія», тема проекту «Вирощування лісових культур із закритою кореневою системою як один із засобів збереження, відновлення та сприяння сталому управлінню лісами»;

Бондарчук Дмитро, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво», тема проекту «Вплив мінеральних добрив на продуктивність соняшнику»;

Змій Владислав, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Ресурси енергозбереження»; тема проекту «Перспективи альтернативної енергетики на Роменщині»;

Лазарева Анастасія, вихованка Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Фізика», тема проекту «Розробка і моделювання авіамодельного таймера для кормових моделей»;

Юрик Радіон, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Фізика»; тема проекту «Розробка приладу для ідентифікації речовин»;

Михайлова Лариса, вихованка Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Біологія»; тема проекту «Підвищення схожості насіння Модрини європейської»;

Моісєєнко Дмитро, вихованець Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Науки про Землю», тема проекту «Акумулятивна робота річки Ворскла у районі міста Охтирка»;

Московець Степан, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Комп’ютерні науки та штучний інтелект»; тема проекту «Інтеграція тематичних інформаційних ресурсів як спосіб покращення й автоматизації процесів навчання у рамках курсу програмування в навчальних закладах»;

Пархоменко В’ячеслав, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Фізика»; тема проекту «Дослідження процесу виробництва електричної енергії за допомогою діючої моделі теплової електростанції»;

Шевченко Михайло, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Медицина та охорона здоров’я»; тема проекту «Вплив рентгенівських променів на організм людини».

За результатами конкурсної програми юних зоологів і тваринників перемогу отримали:

Школа Ігор, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – І місце в секції «Загальна біологія», тема проекту «Дрозофіла оцтова (Drosophila melanogaster) – перспективний корм для прискорення темпів росту й підвищення інтенсивності червоного забарвлення інбридних особин Мечоносця звичайного (Xiphophorus helleri)»;

Рибалко Андрій, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце в секції «Загальна біологія», тема роботи «Залежність втрати маси тіла від віку Черепахи середньоазіатської під час гібернації».

Вітаємо переможців!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 1 + 2.

^Вгору