ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників

25.02.2020

З 18 до 20 лютого 2020 року у м. Київ відбулися Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників.

Область у цих заходах представляли вихованці Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді.

За результатами конкурсної програми юних раціоналізаторів і винахідників перемогу отримали:

Школа Ігор, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – І місце у секції «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія»; тема проєкту «Перспективи застосування аквапоніки у виробництві вітамінної продукції – Салату посівного листового (Lactuca sativa var. secalina);

Самойленко Нікіта, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – І місце у секції «Науки про Землю»; тема проєкту «Потенційний загальногеологічний заказник місцевого значення «Грунівська крейда»;

Різніченко Єлизавета, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді – ІІ місце у секції «Науки про Землю»; тема проєкту «Особливості рослинного покриву східного та західного схилів Доброславівської гори»;

Любий Андрій, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце у секції «Біологія»; тема проєкту «Розмноження качки Мандаринки в неволі в залежності від фактору турбування»;

Корякіна Катерина, вихованка Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце у секції «Психологія»; тема проєкту «Вплив дидактичних ігор на розвиток зорової пам’яті у дітей старшого дошкільного віку»;

Колоснікова Дар’я, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді – ІІІ місце у секції «Біологія»; тема проєкту «Динаміка рослинного покриву східного схилу улоговини Зеленого озера під впливом антропогенних та природних чинників».

За результатами конкурсної програми юних зоологів і тваринників перемогу отримали:

Самойленко Нікіта, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – І місце у секції «Загальна зоологія»; тема роботи «Макрофауна крейдових відкладів проєктованого загальногеологічного заказника місцевого значення «Грунівська крейда»;

Бекреньов Роман, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце у секції «Загальна зоологія»; тема роботи «Особливості регенерації зябер аксолотля в умовах куточка живої природи»;

Рибалко Андрій, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – ІІІ місце у секції «Тваринництво»; тема роботи «Вплив температури на виведення молодняка мурашок Messor structor у штучних умовах».

Вітаємо переможців!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 9 й 7.

^Вгору