Наші досягнення

Досягнення юних техніків Сумської області у 2013 році на всеукраїнських змаганнях, конкурсах, виставках

№з/п Захід Заклад Результативність
1. Конкурс-змагання серед учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, м. Рівне, лютий Роменський міський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Матяш Віктор, Бережний Антон – бронзові призери в особистій першості
2. Збір юних техніків, винахідників та раціоналізаторів, м. Київ, лютий Сумське територіальне відділення МАН, Шосткинський молодіжний центр соціального партнерства Храмченко Микола, Диплом І ступеню
3. Чемпіонат України серед дорослих та юнаків зі спортивної радіопеленгації, м. Сімферополь, березень ОЦПО та РТМ II командне місце;
Вавілічев Микола – переможець серед юніорів, Петренко Олексій – бронзовий призер у молодшій групі
Пугач Марія, Іваницька Дарина, Лисянська Дар’я – бронзові призери
4. Чемпіонат України з автомодельного спорту (трасові моделі), м. Київ, квітень ОЦПО та РТМ, Сумський центр науково-технічної творчості молоді III командне місце;
5. Змагання з ракетомодельного спорту,
м. Херсон, травень
Сумська станція юних техніків,
Шосткинська станція юних техніків
Шако Олексій – І місце,
Мяус Дмитро – ІІІ місце.
6. Змагання юних ракетомоделістів,
м. Херсон, травень
Сумська станція юних техніків ІІІ командне місце;
Рябоконь Богдан – І, ІІ місця; Рябоконь Роман – ІІ місце;
Беркаш Олег – ІІІ місце
7. Відкриті змагання на Кубок України серед учнівської молоді з автомодельного спорту (до 13 років, трасові моделі), м. Львів, червень ОЦПО та РТМ, Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді I командне місце
Твердохліб Артем – бронзовий призер,
Гузела Андрій – срібний та бронзовий призер
8. Відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі),
м. Чернігів, червень
ОЦПО та РТМ,
Конотопський ЦДЮТ
ІІІ командне місце
Горбань Микола – ІІІ місце в класі моделей F-3J;
Ніколаєв Андрій, - ІІ місце у класі моделей F-1B
9. Змагання серед учнівської молоді, м. Глухів, липень
Відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту (клас моделей М),
м. Глухів, липень
Глухівський ЦДЮТ Примаков Юрій – переможець у класі моделей ECO mini expert,
Примаков Юрій, Степченко Дмитро – срібні призери в командній гонці моделей класу EKO TEAM.
ІІ командне місце
10. Відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України», м. Кременчук, серпень
Фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка»
м. Кременчук, серпень
Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді IІІ командне місце, Дорошенко Олександр – два Дипломи І ступеню, Будяк Анна – Диплом ІІІ ступеню;
II командне місце у бліцконкурсі
11. Відкриті змагання з радіозв’язку на коротких хвилях, м. Скадовськ, серпень Кролевецька районна станція юних техніків ІІ командне місце;
Ничипорук Ельвіра – призер змагань, Поліщук Діана – срібний призер
12. Відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, м. Ужгород, вересень Сумська та Кролевецька районні станції юних техніків I командне місце;
Новопашина Анна – І, ІІ, ІІІ місця, Кохтенко Олександр – ІІ місце у молодшій віковій категорії; Бордан Валерія – І, ІІ, ІІІ місця, Надточий Ростаслав – ІІ місце у середній віковій категорії; Ничипорук Ельвіра – ІІ, ІІ, ІІІ місця, Надточий Руслан – І, ІІ, ІІІ місця у старшій категорії
13. Відкриті змагання з судномодельного спорту (швидкісні радіокеровані моделі),
м. Дніпропетровськ, вересень
Глухівський міський центр дитячої та юнацької творчості І командне місце;
Борщ Дмитро, Устінов Олег, Примаков Юрій – переможці моделей класу ECO mini TEAM;
Примаков Юрій – ІІ місце
14. Відкриті змагання учнівської молоді на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з судно модельного спорту (морський бій),
м. Севастополь, жовтень
Глухівський міський центр дитячої та юнацької творчості І командне місце;
Устінов Олег – ІІ місце, Примаков Юрій – ІІІ місце
15. Виставка конкурс з початкового технічного моделювання Кролевецька районна СЮТ, Конотопська міська СЮТ, Шосткинська міська СЮТ, Охтирська СЮТ, Лебединська міська СЮТ, Буринський районний БДЮТ, Путивльський ЦПР, Глухівський міський ЦДЮТ, ОЦПО та РТМ, Білопільський ЦДЮТ, Липоводолинський БДЮ, Тростянецький ПДЮ Автори 22 з 25 робіт отримали дипломи
I та II ступенів
16. Виставка конкурс технічної творчості “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” Кролевецька районна СЮТ, Конотопська міська СЮТ, Шосткинська міська СЮТ, Лебединська міська СЮТ, Охтирська СЮТ, Лебединська СЮТ, Роменський міський ЦПО та РТМ, Путивльський ЦПР,
Буринський БДЮТ,
Глухівський міський ЦДЮТ, Сумський міський Центр НТТМ
Автори 25 з 26 робіт стали переможцями та призерами

 

Особисті досягнення юних техніків у 2013 році у міжнародних змаганнях, конкурсах, виставках

№з/п Назва заходу П.І.П. Заклад Результат
1. Кубок Європи з судно модельного спорту (клас FSR), м. Глухів, липень Примаков Юрій Глухівський міський ЦДЮТ І, ІІІ місця
2. Чемпіонат світу з судномодельного спорту, клас М, Бельгія, серпень Примаков Юрій Глухівський міський ЦДЮТ IІ місце
3. Чемпіонат світу з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі), Данія, липень Горбань Микола Кролевецька районна станція юних техніків II місце
4. Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації, Чехія, червень Лисянська Дар’я,
Пугач Марія
Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю І, ІІ місця
ІІ місце
5. Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації, Чехія, червень Бордан Валерія
Кохтенко Олександр
Сумська районна станція юних техніків І місце
ІІ місце
6. Міжнародний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки, м. Вінниця, травень Панарін Іван Шосткинська СЮТ ІІІ місце
7. Міжнародний конкурс аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», м. Вінниця, серпень Будяк Анна Сумський міський центр НТТМ І, ІІ місця

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 7 і 5?

^Вгору