ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Науково-технічний » Для дітей » Наші гуртки » Гурток «Початкове технічне моделювання»

Гурток «Початкове технічне моделювання»

керівник гуртка – Ірина Романівна Гаврилова
керівник гуртка – Ірина Романівна Гаврилова

Гурток початкового технічного моделювання - це перші сходинки до великого багатогранного захоплюючого світу техніки, на які спочатку несміливо, а потім все більш упевнено ступають наші наймолодші вихованці.

Чому злітають літаки, ракети та гелікоптери, які сили допомагають кораблю триматися на плаву, а підводному човну занурюватися в глибину вод? Діти отримують відповіді на ці та на багато-багато інших питань. Заняття технічним моделюванням розвивають технічне мислення, конструкторські здібності, збагачують світогляд, активізують пізнавальну діяльність. Діти оволодівають необхідними в житті елементарними прийомами ручної праці з різноманітними матеріалами та інструментами.

Гуртківці конструюють за допомогою конструктора, працюють з папером, картоном, деревиною, тканиною, пластиліном, фольгою, природними та іншими матеріалами.

Вихованці гуртка – постійні учасники та призери обласних змагань з початкового технічного моделювання, переможці міських та обласних виставок технічної творчості, Всеукраїнської виставки робіт з початкового технічного моделювання.

У гуртку займаються діти 6-10 років.

Заняття проводяться 3 рази на тиждень, кабінет 118(119).

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 3 + 2.

^Вгору