ОЦПО та РТМ » Головна » Наші гуртки » Гуманітарно-оздоровчий відділ » Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гуманітарно-оздоровчий відділ

Гуманітарно-оздоровчий відділ є структурним підрозділом комунального закладу Сумської обласної ради – Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Метою діяльності педагогічного колективу відділу є створення психолого-педагогічних умов для особистісного становлення і творчої самореалізації вихованців гуртків відділу.

Школа раннього творчого розвитку «Світлячок»

Першою сходинкою є школа раннього творчого розвитку «Світлячок», яка гостинно відчиняє двері дітям віком від 4-6 років до чудової країни знань і творчості.

Вихованці знаходять справжніх друзів, пізнають навколишній світ, знайомляться з героями казок і мультфільмів, які допомагають їм розв’язувати завдання.

Так, жабка Маня допомагає дітям навчатися, дружно спілкуватися, Містер Язичок – розмовляти англійською мовою. Нотка Ля запрошує в світ пісень і танців, Здоров’ятко навчає дітей здоровому способу життя, а комп’ютер Розумник допомагає виконувати цікаві завдання.

Дуже подобається дітям конструювання з LEGO. Світлячата малюють фарбами, ліплять із керамічного тіста, створюють цікаві поробки з природних матеріалів.

Випускники школи отримують посвідчення, мають змогу продовжити навчання в інших гуртках, щоб розвивати творчі здібності відповідно до уподобань.

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Керівники:

Скоробагатько Людмила Олексіївна
Скоробагатько Людмила Олексіївна
Куратор школи раннього творчого розвитку «Світлячок» завідувач гуманітарно-оздоровчим відділом
Левченко Любов Іванівна
Левченко Любов Іванівна
«Розвивальні ігри» та «Логіки світу»
Громико Марина Павлівна
Громико Марина Павлівна
«Англійська мова»
Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
«Художня праця»
Говорун Анна Андріївна
Говорун Анна Андріївна
«Уроки Здоров’ятка» та «Ритміка»

Гуртки і творчі об’єднання відділу

Клуб знавців англійської мови «Friendship»

Вивчення англійської мови є складний, але і цікавий процес. Доступний спосіб вивчення англійської мови для дітей застосовується в гуртках творчого об’єднання знавців англійської мови «Friendship»: «Легка англійська» і «Говоримо англійською».

Атмосфера, що панує на заняттях, сприяє легкому засвоюванню англійської вимови. Діти навчаються іншомовному спілкуванню за темами близького й зрозумілого їм оточення, ознайомлюються з історією та звичаями народів англомовних країн світу. За допомогою музики, рухів та ігор покращують комунікативні навички, удосконалюють уміння правильно будувати речення англійською мовою, розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення.

Цікаві розвивальні ігри і квести, перегляд тематичних навчальних відеоматеріалів сприяють розвитку навичок усного та писемного мовлення, читання, аудіювання.

Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Керівники:

Громико Марина Павлівна
Громико Марина Павлівна
«Говоримо англійською»
Гайденко Наталія Олександрівна
Гайденко Наталія Олександрівна
«Легка англійська»
Гончарова Ксенія Олександрівна
Гончарова Ксенія Олександрівна
«Світ навколо нас»

Дивовижний Всесвіт

Керівник:

<strong><span class
Перетятько Кристина Борисівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Ви ніколи не замислювались про те, яким буде світ через якихось десять років? Як сформувати в дітей навички ХХІ століття, виховати інженерів і науковців, які працюватимуть у галузі природничих наук?Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко передбачити, чи не так? Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру. Відповіддю може стати STEM освіта.

Тож якщо ви помітили особливу зацікавленість точними науками з боку вашої дитини або хочете, щоб він або вона розвивалася у даному напрямку – STEM освіта є тим інструментом, що забезпечить їх успіх у світі майбутнього.

 Завітайте до нас і переконайтесь у цьому!

Шляхом досліджень, експериментів, роботі у біологічній лабораторії, проведенні дослідів, використовуючи мікроскоп, виготовляючи леп-буки, створюючи власні колекції, гербарії, діти мають змогу осягнути таємницю різних природничих наук (біології, медицини, астрономії, фізики, хімії та географії) та на власному досвіді переконатися в достовірності цікавих фактів та зануритися в світ-STEM. Кожна з цих наук унікальна, неповторна та надзвичайно важлива.

Також вихованці спостерігають за явищами природи, працюють з компасом, розширюють кругозір, йдучи в туристичний похід, здобувають акторські навички, змагаються в квестах, виготовляють поробки.

На заняттях гуртківці мають змогу спробувати себе в різних галузях – побути науковцем, винахідником, дослідником, співаком, артистом, і зрозуміти, що найбільше подобається, що виходить краще, що надає найбільшого задоволення, щоб займатися цим самостійно.

Навички критичного мислення та глибокі наукові знання отримані в результаті навчання за STEM, дозволяють дитині вирости новатором – двигуном розвитку людства.

Гурток «З умінням і фантазією»

Керівник:

Москаленко Наталія Анатоліївна
Москаленко Наталія Анатоліївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Діти віком 6–12 років на гуртку з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва розвивають творчі здібності, удосконалюють вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами та техніками. Вихованці розширюють та поглиблюють свої знання про види образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомлюються з творчістю відомих художників і традиціями українського народного мистецтва.  Традиційно у гуртку проводяться тематичні виставки, виховні заходи та розважальні програми, відвідують музеї, та беруть участь у різноманітних конкурсах.

Гурток «Літературна діяльність»

Керівник:

Говійна Людмила
Миколаївна
Говійна Людмила Миколаївна

У гуртках «Радіожурналістика і радіотеатр», «Юні журналісти», «Літературна діяльність» діти молодшого шкільного віку вчаться створювати власну творчу лабораторію, збирати інформацію, працювати в радіоефірі. У процесі навчання діти поглиблюють знання з української мови, розширюють свій словниковий запас; розвивають фантазію, уяву та спостережливість; вчаться проводити репортажі, писати свої перші книжки, зніматися у відеороликах.

Гурток хореографічного ансамблю «Пірует»

Керівник:

Сафонова Олена Олександрівна
Сафонова Олена Олександрівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Вміння танцювати становиться невід'ємною частиною розвитку сучасних дітей. Сучасні ритми захоплюють та піднімають настрій. У чарівний світ танцю Вас запрошує хореографічний ансамбль «Пірует», де навчаються діти віком від 6 до 18 років.

Заняття хореографією розвивають у дітей координацію рухів, силу, витривалість, артистизм, формують сценічну поведінку та культуру, естетичний смак.

Навчання відбувається за трьома навчальними рівнями: початковим, основним та вищим. Окрім класичного танцю, діти навчаються різноманітним сучасним стилям: диско, контемпорари, джаз-модерн тощо. Колектив активно співпрацює з вихованцями кадетського корпусу, опановуючи основи хореографії.

Вихованці хореографічного гуртка «Пірует» є постійними учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів, фестивалів, концертів.

Після закінчення навчання вихованці отримують посвідчення про позашкільну освіту.

Вокальний ансамбль «Глорія»

Керівник гуртка-методист:

Лисак Галина Геннадіївна
Лисак Галина Геннадіївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Зразковий вокальний ансамбль «Глорія» має багаторічну творчу історію. Розвивати свої вокальні здібності до ансамблю приходять діти від 5 до 18 років. На заняттях гуртка ми навчаємося розуміти музичне, вокальне мистецтво, володіти й керувати своїм голосом. Вихованці вправляються в різних стилях вокального співу, розвивають навички ансамблевого та індивідуального співу, опановують виконавську та акторську майстерність.

Діти активно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, фестивалях, масових заходах і концертних програмах.

Наші перемоги: Обласний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Чарівні джерела», Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв «Боромля», Міжнародний конкурс-фестиваль «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM», Всеукраїнський конкурс мистецтв «Fashion euro dance», Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Міжнародний телевізійний фестиваль «Мамина сорочка», Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України».

Приєднуйтесь до нашого дружнього творчого колективу і ставайте справжніми зірками!

Гурток «Світ емоцій і почуттів»

Керівник:

Сидоренко Наталія Юріївна
Сидоренко Наталія Юріївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Керівник гуртка – Сидоренко Наталія Юріївна, практичний психолог комунального закладу Сумської обласної ради – Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Гурток «Світ емоцій і почуттів» пропонує нові можливості для розвитку емоційного інтелекту дітей дошкільного віку, що сприятиме найбільш повному розкриттю їх здібностей і обдарувань.

Навчальна програма, за якою працює гурток, ураховує сучасні тенденції розвитку педагогіки і психології. Заняття в гуртку перетворюють процес навчання на веселу і захопливу гру, під час якої вихованці навчаються визначати емоції, керувати ними. Використання елементів арт-терапії (ізотерапії, бібліотерапії, піскової терапії, танцювальної терапії, театралізації), психогімнастики сприяють формуванню позитивного ставлення до себе, встановленню товариських стосунків із ровесниками і дорослими, навчають правильної поведінки, виховують упевненість у собі і своїх можливостях.

Усе це стане міцним фундаментом для успішної самореалізації в подальшому житті.


Завідуюча відділом: Скоробагатько Людмила Олексіївна, тел. 33-52-37.


Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 2 і 1?

^Вгору