Художньо-естетичний відділ

Дитинство - початковий етап становлення людської особистості. У цей період закладаються основи особистісної культури. Величезну роль у формуванні духовного розвитку особистості, у вдосконаленні людських почуттів, в осмисленні явищ життя і природи відіграє мистецтво. Тому ознайомлення з різними видами мистецтва, такими як живопис, музика, хореографія, театр є невід'ємною частиною художньо-естетичного виховання, як умова створення психологічного здоров'я дітей в нашому закладі.

Спілкування з мистецтвом вдосконалює естетичний смак, активізує творчий потенціал, і чим раніше закладені основи цього потенціалу, тим активніше буде його прояв у залученні до художніх цінностей світової культури.


Зразкова балетна студія «Престиж»

Керівник:

Шабельська Інна Василівна
Шабельська Інна Василівна
Заняття проводяться в м. Суми
вул. Г.Кондратьева, 25

Звучить прекрасна музика. З перших рухів юних артистів ми потрапляємо у надзвичайний і чарівний світ БАЛЕТУ. Головною метою роботи студії є формування гармонійно розвиненої особистості, опанування дітьми основами класичної хореографії, балетного мистецтва, виховання танцювальної культури, розвиток артистизму, технічних навичок граціозності рухів на професійному рівні.


Гурток «Дивосвіт»

Керівник:

Пономаренко Юлія Вікторівна
Пономаренко Юлія Вікторівна
Заняття проводяться в м. Суми

На заняттях у гуртку діти розвивають творчі здібності, удосконалюють свої вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами та техніками, розширюють та поглиблюють знання про декоративно-прикладного мистецтво. Діти вчяться різним видам аплікації: об’ємній, плоскій, з кольорового паперу, картону, з тканини , композиційному розміщенню зображення на площині, виготовляють об’ємні поробки із кольорового картону, паперу, серветок, природнього матеріалу, створюють декоративні панно у техніці квілінг. У дітей формується естетичний смак, розвивається творча уява і фантазія, бачення краси у буденному, сприйняття мистецьких творів.

У гуртку проходять тематичні бесіди, спільні заняття з батьками, творчі вечори, виставки, екскурсії. Колектив гуртка весело проводить дозвілля і свята, що зміцнює дружні відносини між гуртківцями, керівником і батьками.


Зразкова студія образотворчого мистецтва «Світ фарб»

Керівники:

Москаленко Ольга Анатолівна
Москаленко Ольга Анатолівна
Кравченко Світлана Миколаївна
Кравченко Світлана Миколаївна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Власноруч намалювати картину чи створити оригінальну поробку для престижної виставки просто. Опанувати мистецтво малюнку, графіки і живопису, оволодіти майстерністю декоративно-прикладного мистецтва допоможуть педагоги зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб».

У студії панує атмосфера творчості й взаєморозуміння. Художній розвиток вихованців засобами образотворчого мистецтва – головна мета занять у студії. Результатом навчально-творчої діяльності вихованців є колективні, персональні виставки, призові місця на обласних, всеукраїнських конкурсах. Особливою сферою творчості вихованців є пленерно-екскурсійна діяльність.


Вокальний колектив «Каскад»

Керівник:

Моря Оксана Володимирівна
Моря Оксана Володимирівна
Заняття проводяться в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

За роки діяльності вокального колективу вихованці стали однією великою сім’єю. Водограєм музики, яскравим дощем, радісних і милозвучних пісень, теплом своїх сердець завжди у колективі зустрічають новачків. Педагоги колективу допоможуть вам розвинути вокальні здібності; здобути досвід виступів на концертах, у конкурсах, фестивалях обласного і всеукраїнського рівнів. І як у справжній родині, в маленьких тендітних душах дітей виховуються вічні життєві цінності.Вокальний ансамбль «Росинки»

Керівник:

Баленко Любов Василівна
Баленко Любов Василівна
Заняття проводяться в м. Суми, вул. Горького, 26 каб.9. Тел.: 0508387924

Півтора десятиліття до колективу приходять п’ятирічні дітлахи, щоб навчитись красиво й професійно співати сучасні естрадні, джазові пісні. Результатом роботи «золотих голосів» ансамблю – три пісенних альбоми, три відеокліпи, близько півсотні перемог на обласних та всеукраїнських конкурсах.

«Росинки» співпрацюють з провідними сумськими композиторами і аранжувальниками.


«Народний художній колектив» «Dance Centre "ARTES"»

Керівник:

Восмерик Ірина Олександрівна
Восмерик Ірина Олександрівна
Заняття проводяться в м. Суми: ТРЦ «Планета» вул.Черепіна, 60; вул.Кооперативна, 19, 5 поверх, бізнес-центр «Енергія»

Світ грації та краси допоможе реалізувати ваші мрії та прагнення. Заняття хореографією допоможуть розвинути музичний слух, отримати гарну поставу та навчитися вільно рухатись.

Якщо ти не уявляєш своє життя без сучасної музики, бажаєш досконало володіти своїм тілом та навчитися красивим рухам у різноманітних стилях та модних напрямках під звуки мелодій, що заманюють своїми ритмами – твій шлях лежить до народного хореографічного колективу «Артес»Зразковий ансамбль народного танцю "Сонечко"

Керівник:

Кравченко Оксана Юріївна
Кравченко Оксана Юріївна
Заняття проводяться в м. Суми, вул. Новомістенська 31/1. Тел. +380500406990, +380961794069

Ви юні, енергійні, талановиті? Марите сценою? Тоді гайда до нас!

Ансамбль народного танцю "Сонечко"

запрошує завзятих і непосидючих артистів шкільного віку.

Веселі заняття - знімуть напругу після складного шкільного дня!

Сравжні друзі будуть поряд у смутку і радості!

А безкраїй світ танцю подарує свято музики і руху!

facebook.com/sonech4ko/

antsonechko.simdif.com


Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 2 і 6?

^Вгору