Художньо-естетичний відділ

Дитинство - початковий етап становлення людської особистості. У цей період закладаються основи особистісної культури. Величезну роль у формуванні духовного розвитку особистості, у вдосконаленні людських почуттів, в осмисленні явищ життя і природи відіграє мистецтво. Тому ознайомлення з різними видами мистецтва, такими як живопис, музика, хореографія, театр є невід'ємною частиною художньо-естетичного виховання, як умова створення психологічного здоров'я дітей в нашому закладі.

Спілкування з мистецтвом вдосконалює естетичний смак, активізує творчий потенціал, і чим раніше закладені основи цього потенціалу, тим активніше буде його прояв у залученні до художніх цінностей світової культури.


Театральний колектив «Реп'ях»

Керівник:

Нянькіна Тетяна Володимирівна
Нянькіна Тетяна Володимирівна
Заняття проводяться за адресою м.Суми, площа Покровська, 9/1, каб. 014 (конгрес Центр СумДУ)

Театр – цілий Всесвіт! Там живе і вирує фантазія, творчість, пошук нових форм та артистичних втілень. Вихованці театральної студії «Реп’ях» знають, де шукати натхнення і емоційні барви для кожного дня! Пластичні вправи, сценічна мова, етюди, постановки улюблених класичних та нових вистав це те, що наповнює життя гуртка. Тому ми ніколи не сумуємо! Завжди запрошуємо нових артистів та глядачів до нашого театрального світу.

https://www.youtube.com/@user-lu6cb5yd8r


«Народний художній колектив» балетна студія "Престиж"

Керівники:

Шабельська Інна Василівна
Шабельська Інна Василівна
sites.google.com/view/ishabelskayaprestige
Заняття проводяться в м. Суми
вул. Івана Сірка, 19/1 (хореографічна зала)
Шабельський Віталій Володимирович
Шабельський Віталій Володимирович
Шабельська Анастасія Олександрівна
Шабельська Анастасія Олександрівна

Звучить прекрасна музика. З перших рухів юних артистів ми потрапляємо у надзвичайний і чарівний світ БАЛЕТУ. Головною метою роботи студії є формування гармонійно розвиненої особистості, опанування дітьми основами класичної хореографії, балетного мистецтва, виховання танцювальної культури, розвиток артистизму, технічних навичок граціозності рухів на професійному рівні.

https://www.facebook.com/balletstudioprestige

https://www.youtube.com/@BalletPrestigeInnaShabelskaya


«Народний художній колектив» студія образотворчого мистецтва
«Світ фарб»

Керівник:

Москаленко Ольга Анатолівна
Москаленко Ольга Анатолівна
sites.google.com/view/svit-farb
Заняття проводяться за адресою: м.Суми, вул. Серпнева, 14 а, каб. 106 (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)

Власноруч намалювати картину чи створити оригінальну поробку для престижної виставки просто. Опанувати мистецтво малюнку, графіки і живопису, оволодіти майстерністю декоративно-прикладного мистецтва допоможуть педагоги зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб».

У студії панує атмосфера творчості й взаєморозуміння. Художній розвиток вихованців засобами образотворчого мистецтва – головна мета занять у студії. Результатом навчально-творчої діяльності вихованців є колективні, персональні виставки, призові місця на обласних, всеукраїнських конкурсах. Особливою сферою творчості вихованців є пленерно-екскурсійна діяльність.

https://www.youtube.com/@antaresart1861


Студія образотворчого мистецтва «ART- простір»

Керівник:

Транкова Світлана Євгенівна
Транкова Світлана Євгенівна
Заняття проводяться за адресою: м.Суми, вул. Серпнева, 14 а, каб. 106 (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)

«Art-простір» створено для підтримки креативу та розвитку дітей. Місце для того, щоб провести час з користю у мистецькій атмосфері.

Не малюєш, бо не вмієш? Я доведу тобі зворотнє!...

Багато хто знає, що високих професійних результатів досягають люди творчі – ті, хто з дитинства мають власну думку, не бояться висловлювати її, демонструючи новий, нестандартний підхід.

Кожен здатен творити, творчість потрібно лише відкрити в собі!

www.facebook.com/profile.php?id=100077334106969


Вокальний колектив «Каскад»

Керівник:

Моря Оксана Володимирівна
Моря Оксана Володимирівна
Заняття проводяться за адресою: м.Суми, вул. Серпнева, 14 а, каб. 114 (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)

Водограєм музики, яскравим дощем пісень, теплом сердець у колективі зустрічають бажаючих навчатись мистецтву вокалу. Тут діти мають змогу розвинути музичні та вокальні здібності, працювати над художньо-виконавчим рівнем, сценічною культурою.

У колективі юні вокалісти вчаться виконувати різнохарактерний пісенний репертуар; здобудуть досвід концертної, конкурсно-фестивальної діяльності.

Учасники колективу – як справжня родина, що допомагає маленьким, тендітним душам дітей зрозуміти вічні життєві цінності.

https://www.youtube.com/@sm7616


«Зразковий художній колектив» вокальний ансамбль «Глорія»

Керівник гуртка-методист:

Лисак Галина Геннадіївна
Лисак Галина Геннадіївна
Заняття проводяться за адресою: м.Суми, вул. Серпнева, 14 а, каб. 111 (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)

Зразковий вокальний ансамбль «Глорія» має багаторічну творчу історію. Розвивати свої вокальні здібності до ансамблю приходять діти від 5 до 18 років. На заняттях гуртка ми навчаємося розуміти музичне, вокальне мистецтво, володіти й керувати своїм голосом. Вихованці вправляються в різних стилях вокального співу, розвивають навички ансамблевого та індивідуального співу, опановують виконавську та акторську майстерність.

Діти активно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, фестивалях, масових заходах і концертних програмах.

Наші перемоги: Обласний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Чарівні джерела», Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв «Боромля», Міжнародний конкурс-фестиваль «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM», Всеукраїнський конкурс мистецтв «Fashion euro dance», Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Міжнародний телевізійний фестиваль «Мамина сорочка», Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України».

Приєднуйтесь до нашого дружнього творчого колективу і ставайте справжніми зірками!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005136136941


Вокальний ансамбль «Росинки»

Керівник:

Баленко Любов Василівна
Баленко Любов Василівна
заняття проводяться за адресою: м.Суми, вул. Серпнева, 14 а, каб. 214 (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
м. Суми вул. Прокоф’єва, 28 (актова зала)

Півтора десятиліття до колективу приходять п’ятирічні дітлахи, щоб навчитись красиво й професійно співати сучасні естрадні, джазові пісні. Результатом роботи «золотих голосів» ансамблю – три пісенних альбоми, три відеокліпи, близько півсотні перемог на обласних та всеукраїнських конкурсах.

«Росинки» співпрацюють з провідними сумськими композиторами і аранжувальниками.

https://www.facebook.com/groups/1722116298083848

https://www.instagram.com/balenkol/


«Народний художній колектив» «Dance Centre "ARTES"»

Керівники:

Восмерик Ірина Олександрівна
Восмерик Ірина Олександрівна
Заняття проводяться за адресою: м.Суми, проспект Михайла Лушпи, 42/1, «Sumy Plaza», 2 поверх, (хореографічна зала 1,2)
Івершень Анастасія Юріївна
Івершень Анастасія Юріївна

Світ грації та краси допоможе реалізувати ваші мрії та прагнення. Заняття хореографією допоможуть розвинути музичний слух, отримати гарну поставу та навчитися вільно рухатись.

Якщо ти не уявляєш своє життя без сучасної музики, бажаєш досконало володіти своїм тілом та навчитися красивим рухам у різноманітних стилях та модних напрямках під звуки мелодій, що заманюють своїми ритмами – твій шлях лежить до народного хореографічного колективу «Артес»

https://www.facebook.com/dancecentreartes

https://www.youtube.com/@DanceCentreARTES


«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю "Сонечко"

Керівники:

Кравченко Оксана Юріївна
Кравченко Оксана Юріївна
sites.google.com/view/okk69
Заняття проводяться в м. Суми, вул. Новомістенська 31/1. Тел. +380500406990, +380961794069
Гончаров Максим Іванович
Гончаров Максим Іванович

«Танцюй для себе. Якщо хтось розуміє – добре, якщо ні – не важливо, роби те, що тобі подобається» – це гасло налаштовує вихованців колективу до нових звершень.

Юні танцюристи ретельно збирають та зберігають танцювальні традиції Слобожанського краю, вивчають танцювальну культуру країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Ви юні, енергійні, талановиті? Марите сценою? Тоді гайда до нас!

Зразковий ансамбль народного танцю "Сонечко"

запрошує завзятих і непосидючих юних артистів.

https://www.facebook.com/sonechko.h


Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 2 + 5.

^Вгору