ОЦПО та РТМ » Головна » Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес закладу забезпечує 142 педагоги, з них 123 основних працівників. Методичне забезпечення навчально-виховного процесу здійснюють 26 методистів, з них 13 – мають вищу категорію, 5 – першу, 3 – другу; 8 педагогів мають звання «Керівник гуртка-методист».

Серед педагогів закладу: 1 майстер спорту міжнародного класу, 2 майстри спорту, 1 народний майстер, 1 – практичний психолог – методист.

 
 
<strong>Тихенко Лариса Володимирівна</strong>,<br /> директор, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
Тихенко Лариса Володимирівна,
директор, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України,
нагороджена орденом
княгині Ольги ІІІ ступеня
<strong>Бондар Любов Миколаївна</strong>,<br />заступник директора, відмінник освіти України
Бондар Любов Миколаївна,
заступник директора, відмінник освіти України
<strong>Мартинчук Катерина Іванівна</strong>,<br />заступник директора, відмінник освіти України
Мартинчук Катерина Іванівна,
заступник директора, відмінник освіти України
<strong>Заярна Вікторія Сергіївна</strong>,<br />заступник директора, кандидат педагогічних наук
Заярна Вікторія Сергіївна,
заступник директора, кандидат педагогічних наук
<strong>Польська Тетяна Олександрівна</strong>,<br />заступник директора
Польська Тетяна Олександрівна,
заступник директора
<strong>Висоцька Людмила Василівна</strong>,<br />завідувачка методичним відділом, відмінник освіти України
Висоцька Людмила Василівна,
завідувачка методичним відділом, відмінник освіти України
<strong>Сьома Світлана Олексіївна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України
Сьома Світлана Олексіївна,
методист, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України
<strong>Красуля Ірина Миколаївна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Красуля Ірина Миколаївна,
методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Перепелиця Ніна Володимирівна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Перепелиця Ніна Володимирівна,
методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Голінкевич Наталія Леонідівна</strong>,<br />методист, спеціаліст І категорії
Голінкевич Наталія Леонідівна,
методист, спеціаліст І категорії
<strong>Палєєва Людмила Анатоліївна</strong>,<br />бібліотекар
Палєєва Людмила Анатоліївна,
бібліотекар
<strong>Мартиненко Алла Володимирівна</strong>,<br />практичний психолог
Мартиненко Алла Володимирівна,
практичний психолог
<strong>Герасименко Оксана Валеріївна</strong>,<br />завідувачка дослідницько-експериментальним відділом
Герасименко Оксана Валеріївна,
завідувачка дослідницько-експериментальним відділом
<strong>Черномаз Алла В’ячеславівна</strong>,<br />методист дослідницько-експериментального відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Черномаз Алла В’ячеславівна,
методист дослідницько-експериментального відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Заболотна Юлія Вікторівна</strong>, методист дослідницько-експериментального відділу
Заболотна Юлія Вікторівна,
методист дослідницько-експериментального відділу
<strong>Авраменко Віта Василівна</strong>, методист дослідницько-експериментального відділу
Авраменко Віта Василівна,
методист дослідницько-експериментального відділу
<strong>П’ятаченко Сергій Васильович</strong>,<br />завідувач туристсько-краєзнавчого відділу, кандидат філологічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України
П’ятаченко Сергій Васильович,
завідувач туристсько-краєзнавчого відділу, кандидат філологічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України
<strong>Мишакова Тетяна Вікторівна</strong>,<br />методист туристсько-краєзнавчого відділу
Мишакова Тетяна Вікторівна,
методист туристсько-краєзнавчого відділу
<strong>Кучмиста Юлія Миколаївна</strong>,<br />методист  туристсько-краєзнавчого відділу
Кучмиста Юлія Миколаївна,
методист туристсько-краєзнавчого відділу
<strong>Пархоменко Ірина Володимирівна</strong>,<br />методист туристсько-краєзнавчого відділу
Пархоменко Ірина Володимирівна,
методист туристсько-краєзнавчого відділу
<strong>Перетятько Кристина Борисівна</strong>,<br />завідувачка гуманітарно-оздоровчого відділу
Перетятько Кристина Борисівна,
завідувачка гуманітарно-оздоровчого відділу
<strong>Ткачова Ніна Костянтинівна</strong>,<br />завідувачка художньо-естетичним відділом
Ткачова Ніна Костянтинівна,
завідувачка художньо-естетичним відділом
<strong>Окунь Віктор Миколайович</strong>,<br />методист художньо-естетичного відділу, спеціаліст вищої категорії
Окунь Віктор Миколайович,
методист художньо-естетичного відділу, спеціаліст вищої категорії
<strong>Статівка Сергій Олексійович</strong>,<br />завідувач науково-технічного відділу
Статівка Сергій Олексійович,
завідувач науково-технічного відділу
<strong>Южаков Євген Євгенович</strong>,<br />методист науково-технічного відділу, спеціаліст ІІ категорії
Южаков Євген Євгенович,
методист науково-технічного відділу, спеціаліст ІІ категорії
<strong>Подгорна Тетяна Володимирівна</strong>,<br />методист, спеціаліст вищої категорії
Подгорна Тетяна Володимирівна,
методист, спеціаліст вищої категорії
<strong>Гайкова Наталія Миколаївна</strong>,<br />завідувачка еколого-натуралістичним відділом, відмінник освіти України
Гайкова Наталія Миколаївна,
завідувачка еколого-натуралістичним відділом, відмінник освіти України
<strong>Бойко Надія Феодосіївна</strong>,<br />методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
Бойко Надія Феодосіївна,
методист еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України
<strong>Марченко Юлія Володимирівна</strong>,<br />методист вищої категорії еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст І категорії
Марченко Юлія Володимирівна,
методист вищої категорії еколого-натуралістичного відділу, спеціаліст І категорії
<strong>Кондратенко Дмитро Євгенович</strong>,<br />завідувач фізкультурно-спортивним відділом
Кондратенко Дмитро Євгенович,
завідувач фізкультурно-спортивним відділом
<strong>Лапа Наталія Ігорівна</strong>,<br />методист фізкультурно-спортивного відділу
Лапа Наталія Ігорівна,
методист фізкультурно-спортивного відділу
<strong>Колтакова Валентина Олександрівна</strong>,<br />спеціаліст І категорії фізкультурно-спортивного відділу
Колтакова Валентина Олександрівна,
спеціаліст І категорії фізкультурно-спортивного відділу
<strong>Тарасенко Тетяна Петрівна</strong>,<br />завідувачка відділом соціальної реабілітації
Тарасенко Тетяна Петрівна,
завідувачка відділом соціальної реабілітації
<strong>Покутня Лідія Миколаївна</strong>,<br />методист відділу соціальної реабілітації, спеціаліст вищої категорії
Покутня Лідія Миколаївна,
методист відділу соціальної реабілітації, спеціаліст вищої категорії
<strong>Скорик Валентина Миколаївна</strong>,<br />завідувачка відділом організаційно-масової роботи, відмінник освіти України
Скорик Валентина Миколаївна,
завідувачка відділом організаційно-масової роботи, відмінник освіти України
<strong>Дунь Марина В'ячеславівна</strong>,<br />культорганізатор
Дунь Марина В'ячеславівна,
культорганізатор

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 8 й 4.

^Вгору