ОЦПО та РТМ » Інформаційно-ресурсний центр » STEM–школа » Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів-позашкільників «Змішаний формат STEM-орієнтованого навчання в закладах позашкільної освіти»

Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів-позашкільників «Змішаний формат STEM-орієнтованого навчання в закладах позашкільної освіти»

У 2022/2023 навчальному році було започатковано роботу обласної STEM-школи для педагогів-позашкільників. Слухачі школи пройшли навчання під час теоретичного (жовтень 2022 р.) і практичного (лютий 2023 р.) модулів. Презентували свої практичні досягнення під час проведення обласного фестивалю STEM-ідей «ЕКОактивна STEM-весна позашкільна» (квітень 2023 р.)

Зміст підсумкового модуля передбачає підбиття підсумків й визначення перспектив діяльності обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти. А також отримання активними учасниками всіх етапів навчання сертифікатів з підвищення кваліфікації.

Шановні колеги!

Пропонуємо до ознайомлення презентацію, в якій подано аналіз роботи обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти у 2022/2023 році, а також визначення перспектив діяльності щодо подальшої роботи з упровадження STEM-освіти в умовах Позашкілля.

https://youtu.be/hLdrTpsfvFg

Шановні колеги!

Результатом плідної роботи в межах STEM-школи є отримання нових знань, практичного досвіду, підвищення рівня фахової компетентності з питань STEM-освіти. Дякуємо кожному педагогу за активну участь у всіх етапах навчання! За посиланням ви можете завантажити електронний сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації.

http://surl.li/hhkyz

Шановні колеги!

Ваші позитивні відгуки про роботу STEM-школи свідчать про високий рівень організації заходу.
Дякуємо за ґрунтовну підготовку матеріалів, новаторські ідеї, актуальні й цікаві виступи спікерів обласної STEM-школи.
Шановні спікери, за посиланням ви можете знайти подяку від Сумського ЦПО та РТМ в електронному форматі.

http://surl.li/hhloc

Шановні колеги!

Вдячні вам за ініціативність, креатив і новаторство
в упровадженні STEM-освіти в закладах позашкільної освіти Сумщини.
Ми продовжимо навчання в обласній STEM-школі у 2023/2024 навчальному році з новими ідеями у вихованні підростаючого покоління – українців нової генерації!
Тримаймо освітянський фронт! Перемоги й миру!
Вікторія Заярна,
координатор обласної STEM-школи
для педагогів закладів позашкільної освіти,
заступник директора СОЦПО та РТМ
т. 0664181985, e-mail: zayarnavik@gmail.com

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 1 й 9.

^Вгору