ОЦПО та РТМ » Координаційна робота » Проєктна діяльність

Проєктна діяльністьМетодичні рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я 2018» у Сумській області

Методичні рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я 2018» у Сумській області (24.3 kB)

Обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект
«Голос крові: Ми – Українці!»

Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Мистецькі локації "Світ творчості"

Переможець Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, директор Олександра ВасютаПроектування – один із способів людської діяльності, спрямованої на створення ідеалізованого образу майбутнього; планування процесів, що забезпечують формування систем (технічних, біологічних, соціальних, соціально-педагогічних) та їх сталий розвиток.

Регіональні соціально-освітні проекти, що реалізуються позашкільними навчальними закладами Сумщини, за сутністю є системоутворювальними соціально-педагогічними концептами, необхідними для забезпечення стратегічного характеру розвитку регіональної системи позашкільної освіти, її інноваційності, технологічності та соціально активної спрямованості.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 3 й 5.

^Вгору