ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Джерело творчості»

17.04.2012

У м. Суми 10.04.2012 року відбувся ІІ (очний) тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». У його урочистому відкритті взяли участь т. в. о начальника освіти і науки Сумської облдержадміністрації І.О. Песоцька, фахівці управління.

Оцінювали конкурсні виступи журі в складі Пєсоцької І. О., т.в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації (голова журі); Харламова Ю. І., т.в.о. заступника начальника – начальника відділу управління освіти і науки облдержадміністрації; Ришкової А. В., спеціаліста І категорії відділу з питань розвитку освіти та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації; Тихенко Л. В., директора Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сєрих Л. В., доцента кафедри теорії та методики виховання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Бочарової В. І., ветерана педагогічної праці, Терентій Т. Д., завідуючої відділом Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості, ветерана педагогічної праці.

У конкурсі взяли участь шістнадцять директорів позашкільних навчальних закладів області. Його перебіг проходив у завзятому змаганні творчої наснаги, що була підсилена професійною компетентністю конкурсантів. Презентуючи свої конкурсні портфоліо, учасники конкурсу ознайомили своїх колег і членів журі з програмами розвитку позашкільних навчальних закладів, висвітлили власний досвід роботи, що підтверджує позитивний соціальний і педагогічний імідж сучасного керівника позашкільного навчального закладу.

За підсумками конкурсу переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» визнано:

  • у номінації «Директор комплексного позашкільного навчального закладу»:
    • Васюту О.В., директора Роменського міського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;
    • Ручкіну І.В., директора білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • у номінації «Директор профільного міського позашкільного навчального закладу»:
    • Мерцалова С.І., директора Ямпільської районної станції юних натуралістів.
    • Отченашенко В.М., директора Конотопської міської станції юних натуралістів.

Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації та цінними подарунками.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 5 й 2.

^Вгору