11.08.2011 Настрій дня: подорожуємо, фотографуємо та акторський талант тренуємо…
17.08.2011
Кадри 1,2,3
Знову настав час для подорожей. Тепер вже І і ІV загони вирушили до Путивлю, а ІІ та ІІІ пощастило відвідати славне місто Тростянець, з якого і почнемо свою віртуальну подорож-звіт. Їхали з комфортом та піснями і приїхали до Палацу дітей та юнацтва, де МАНівців, як почесних гостей, вітали голова районної адміністрації Олексій Новохатський та адміністрація закладу. А найкращі дитячі колективи подарували майбутній науковій еліті танцювальні та акробатичні номери, майстерне виконання народних та сучасних пісень і гарний настрій.
І хоча погода за вікном навіювала сон, бадьорі дівчатка з ансамблю «Едельвейс» зарядили усіх своєю енергією і за хвилину уже весь зал пританцьовував разом з ними.
Кадри 4,5
Потім підготовлені розповідями попередніх гостей Тростянця, МАНівців І і ІV загонів, усі швидко розподілилися у групи за інтересами та побігли творити на майстер-класи з вишивки, ліплення з солоного тіста, квілінгу та писанкарства. Незвичним було те, що у кімнаті української вишивки була більшість вишивальників, а не вишивальниць, які не тільки вправно вишивали собі закладку у книжку, а й дуже цікавилися значенням символів та кольорів, особливо тих, які символізують багатство та кохання.
Кадри 6,7,8,9
Творча атмосфера також панувала на майстер-класах ліплення з солоного тіста, квілінгу та писанкарства. Тут уже обдаровані діти відвели душу: і ліпили, і різали, і клеїли, і розтоплювали віск, і опановували різні техніки, а ще встигали пожартувати, обмінятись компліментами та допомогти один одному.
Кадри 10,11
Подякувавши педагогам та вихованцям палацу, наші мандрівники поїхали до визначних місць Тростянця – Круглого двору та музею дерев’яних скульптур. Не забули і про Алею закоханих, де гуртом заспівали пісню про кохання.
Кадри 12,13,14,15
Далі була поїздка до урочища Нескучне, цікаві розповіді про унікальні дерева, обнімання дуба-сина і дуба-батька, блукання лісовими стежками та відвідини довгоочікуваного Грота Німф.
Кадр 16
А потім на згадку – фото біля пам’ятника П. І. Чайковському
Кадри 17,18
А для найвитриваліших – спортивні тренажери. Як виявилось, сил для спорту залишилось небагато.
Подорож до Путивлю була не менш цікавою, бо обіцяла нові враження та приємне спілкування.
Кадри 19,20
Почалось знайомство з Путивлем з відвідання краєзнавчого музею та Спасо-Преображенського собору.
Кадри 21,22
Путивль зачаровував своїми святинями та краєвидами, Ярославну хотілось втішити і шепнути їй, що Ігор обов’язково повернеться. Спадщанський ліс теж надовго закарбується у пам’яті таємничістю та партизанським духом. Потрапивши у музей під відкритим небом, МАНівці ніби загубилися у часі – не було мобільного зв’язку, скрізь відчувалося героїчне минуле: у повітрі, у музеї бойової слави та у відмітинах на танках, гарматах та воєнному паровозі.
Повертались до Сум не без пригод, але весело та дружньо.
Вечеря мала надзвичайний успіх, а розважальна програма інтригувала. А ще сьогодні з Днем народження вітали Настю Калантай.
Настя, бажаємо тобі здоров’я міцного, дружби справжньої і долі яскравої.
Втомлені після подорожей, юні науковці без ентузіазму збиралися у студклубі.
І коли Дмитро Будянський, такий офіційний та серйозний, представив себе як кандидата педагогічних наук, у залі почалась паніка – педагогіка не входила у вечірні плани МАНівців. Однак, за хвилину картина кардинально змінилась. Виявляється, це було початком майстер-класу з акторського мистецтва. Крок за кроком МАНівці тренували свою дикцію, жестикуляцію, перевіряли хореографічні та вокальні здібності і виконували ролі першого, другого плану і кущів та вітру. У залі глядачі оцінювали роботу акторів-аматорів бурхливими оплесками, сміхом до сліз та загальною атмосферою позитиву та задоволення. Ось так все відбувалося. Як кажуть, далі без коментарів.