ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

2-й етап відкритого Чемпіонату України з автомодельного спорту

21.05.2012

З 27 по 29 квітня на базі Київського палацу дітей та юнацтва відбувся 2-й етап відкритого Чемпіонату України з автомодельного спорту (трасові моделі). Програмою Чемпіонату передбачалася особисто-командна першість у 5-ти спортивних класах моделей.

Цього року змагання набули нового статусу – в них взяли участь 10 команд з України, а також Литовської Республіки та Республіки Білорусь.

Учасниками змагань стали понад 50 спортсменів. Перегони проходили на новій сучасній автомодельній трасі, довжиною 35 метрів, яка за своїми технічними характеристиками є однією з кращих у Східній Європі.

У напруженій боротьбі збірна команда Сумської області, до складу якої увійшли вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю і Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді (керівник команди Курбатов Д.І.) виборола III-є місце, поступившись лише господарям Чемпіонату − команді м. Київ та суперникам з Литовської Республіки.

Вітаємо з цим успіхом наших юних спортсменів-автомоделістів!