ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ІНФОРМАЦІЯ про підсумки проведення обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (28-29.10.2016)

04.11.2016

З 28 по 29 жовтня 2016 року Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського державного університету був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Конкурс проходив згідно Умов про проведення обласного конкурсу, що передбачало участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс», «WЕВ-дизайн» та «Програмування».

У конкурсі взяли участь вихованці одинадцяти позашкільних навчальних закладів області, а саме: Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради, Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», Конотопського районного Центру позашкільної роботи Конотопської районної ради, Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Будинку дитячої та юнацької творчості Буринської районної ради, Сумської районної станції юних техніків Сумської районної ради, Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, Кролевецької районної станції юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи.

Особиста першість визначалася за сумою балів одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, що передбачені програмою конкурсу, а командна першість - за сумою місць, зайнятих членами команди в особистій першості.

У командному заліку призові місця вибороли:

I місце – команда Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», керівник Пата Олена Іванівна;

II місце – команда Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, керівник Торянок Людмила Олександрівна;

IIІ місце – команда Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Слєдзєвський Юрій Богданович.

В особистому заліку в номінації «Офіс» переможцями стали:

І місце – Синявська Євгенія, вихованка Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІ місце – Могильних Марія, вихованка Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Чеманов Олександр, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Буринської районної ради.

В особистому заліку в номінації «Web-дизайн» переможцями стали:

І місце – Ілляшенко Ярослав, вихованець Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІ місце – Павленко Руслан, вихованець Сумського Палацу дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Кандиба Владислав, вихованець Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

В особистому заліку в номінації «Програмування» переможцями стали:

І місце – Кудрявцев Антон, вихованець Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Михайленко Денис, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків;

ІІІ місце – Семенистий Андрій, вихованець Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІІ місце – Трусов Богдан, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 4 й 2.

^Вгору