ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Я. Родина. Україна

27.10.2023

Підбито підсумки ІІ (заключного) етапу щорічного обласного Фестивалю - конкурсу родинних гербів «Я. Родина. Україна».

На Фестиваль - конкурс було представлено 53 роботи, авторами яких є учні, вихованці 38 закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

Учасники Фестивалю – конкурсу здійснили значну пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення історії свого роду в загальній історії України. Вони створили герби своїх родин, описали їх, знайшли цікаву інформацію про походження прізвищ родин, життя сімей у різні історичні періоди.

У багатьох дослідженнях зроблено акцент не лише на героїчних особистостях, історіях, легендах і традиціях роду, що передаються з покоління в покоління, оберегах, родинних ремеслах, а й на майбутньому родини, усвідомленому сприйнятті себе як творців нових сторінок історії незалежної України.

На особливу увагу заслуговують роботи, у яких автори креативно підійшли до створення гербів своїх родин з дотриманням геральдичних вимог, розробивши власну символічну систему та її трактування.

Щиро вдячні сім’ям, які пам’ятають і шанують історію свого роду! Бажаємо миру, злагоди і благополуччя всім українським родинам!

З підсумками можна ознайомитися тут

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 4 і 1?

^Вгору