ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

«Юні художники Сумщини»

28.10.2012

19 жовтня 2012 року на базі Сумського палацу дітей та юнацтва відбувся ІХ обласний конкурс образотворчого мистецтва «Юні художники Сумщини». У конкурсі взяло участь 62 вихованці народних, зразкових студій і творчих об’єднань з образотворчого мистецтва.

Конкурс проводився за трьома віковими категоріями яким давалася окрема тема: в молодшій віковій категорії – «Осінні квіти», у середній віковій категорії – «Щедра осінь України», в старшій віковій категорії – «Моя майбутня професія».

Переможцями конкурсу стали:

вищий рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

  • І місце – Рябуха Ангелина, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Журженко Александра, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Гармонія» Конотопського міського ЦДЮТ;
  • ІІ місце –Паламарчук Маша, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ;
  • ІІІ місце – Данильченко Захар, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Сумської ССШ № 29;
  • ІІІ місце – Кубах Іванна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Роменцвіт» Роменського міського ЦПО та РТМ;
  • ІІІ місце – Кравцова Єлизавета, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Сумського районного БДЮ;

вищий рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

  • І місце – Чернишова Яна, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Сумського районного БДЮ;
  • ІІ місце – Лебідь Катерина, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв» Сумського міського ПДТЮ;
  • ІІ місце – Сенько Дарина, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ;
  • ІІ місце – Козинець Настя, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Гармонія» Конотопського міського ЦДЮТ;
  • ІІІ місце – Баленко Юлія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ;
  • ІІІ місце – Левченкова Руслана, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Сумської ССШ № 29;
  • ІІІ місце – Ільченко Владислав, вихованець Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ;

вищий рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

  • І місце – Мороз Марія, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Назар’єва Ксенія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Сумського ОЦПО та РТМ;
  • ІІ місце – Кобрись Карина, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного ЦДЮТ;
  • ІІІ місце – Галайба Катерина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Гармонія» Конотопського міського ЦДЮТ;
  • ІІІ місце – Овсієнко Людмила, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв» Сумського міського ПДТЮ;
  • ІІІ місце – Востоцька Карина, вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтв» Сумського міського ПДТЮ;

основний рівень виконавської майстерності (молодша вікова категорія):

  • І місце – Полякова Марина, вихованка творчого об’єднання образотворчого мистецтва Липоводолинського районного БДЮ;
  • ІІ місце – Пурдас Богдана, вихованка художньої студії Білопільського районного ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Шведенко Аліна, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Охтирського міського ЦДЮТ;
  • ІІІ місце – Лях Владислава, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Шосткинського міського ЦЕВ;
  • ІІІ місце – Сімкович Софія, вихованка творчого об’єднання «Барви» Путивльського районного ЦПР;

основний рівень виконавської майстерності (середня вікова категорія):

  • І місце – Назаренко Альона, вихованка творчого об’єднання образотворчого мистецтва Кролевецького районного БДЮ;
  • ІІ місце – Акопян Давид, вихованець творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Шосткинського міського ЦЕВ;
  • ІІ місце – Коваленко Карина, вихованка творчого об’єднання «Палітра» Глухівського районного будинку творчості школярів;
  • ІІІ місце – Панчошний Євгеній, вихованець Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. Конотопського району;
  • ІІІ місце – Зубатова Дарина, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Охтирського міського ЦДЮТ;
  • ІІІ місце – Барабаш Руслана, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Буринського районного БДЮТ;

основний рівень виконавської майстерності (старша вікова категорія):

  • І місце – Роговець Софія, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Шосткинського міського ЦЕВ;
  • ІІ місце – Тельбіз Валерія, вихованка творчого об’єднання «Образотворче мистецтво» Охтирського міського ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Кривуляко Юлія, вихованка творчого об’єднання «Палітра» Шосткинського районного БДЮТ;

Журі під керівництвом заслуженого художника України Чередниченка Олександра Олександровича відзначило високий художній рівень виконавської майстерності учасників конкурсу, змістовність, тематичну спрямованість конкурсних робіт, відповідність форм і змісту, різноманітність використання юними художниками індивідуальних творчих прийомів і технік, якість виконання.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 7 і 8?

^Вгору