ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конференція походів – свято зустрічі друзів

08.12.2014

6 та 7 грудня 2014 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася значима для туристів області подія – підсумкова конференція обласного етапу Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

У конференції взяли участь 9 делегацій з Роменського, Недригайлівського, Краснопільського районів, з міст Охтирка, Конотоп, Тростянець, Суми. Презентовані 3 пішохідних, 3 вело, 3 водних походи, здійснених на території Сумщини та Карпатами. Родзинкою конференції стала презентація походів, здійснених у минулому сторіччі людьми, які й зараз віддані туризму – керівниками туристських гуртків фізкультурно-спортивного напряму.

По закінченню презентації учасників конференції очікували веселі і корисні конкурси: «Конкурс туристських вузлів», «Річки Сумщини», «Збери карту Сумської області», «Азимут», під час яких юні туристи не тільки перевірили свої вміння, але й поповнили свої знання про Сумщину цікавими фактами з історії та географії.

На другий день конференції, 7 грудня, для учасників конференції були проведені тренінги «Школа безпеки», «Життєві цілі» та мультимедійна екскурсія «Сім чудес світу».

Роз’їжджалися учасники конференції з теплими відчуттями, сподіванням на близькі зустрічі та з планами про нові незабутні походи.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 6 і 3?

^Вгору