ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конкурс сучасного танцю

13.12.2011

3 грудня 2011 року на базі Сумського державного університету пройшов обласний конкурс сучасного танцю.

Конкурс проводився у молодшій, середній та старшій вікових категоріях за основним та вищим рівнями виконавської майстерності. у конкурсі взяли участь дитячі колективи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Краснопільського, Недригайлівського, Лебединського, Сумського, Путивльського, Роменського, Липоводолинського, Білопільського, Охтирського, Тростянецького районів, міст Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Суми.

Переможцями конкурсу в молодшій віковій категорії основного рівня виконавчої майстерності стали:

  • хореографічний колектив «Шарм» Лебединського районного БДЮТ (І місце);
  • хореографічний колектив «Антре» ССШ № 29 м. Суми (ІІ місце);
  • хореографічний колектив «Фантазія» Роменського міського ЦПО та РТМ (ІІІ місце);

середня вікова категорія, основний рівень майстерності:

  • хореографічний колектив «Візаві» ЗОШ № 23 м. Суми (І місце);
  • хореографічний колектив «Антре» ССШ № 29 м. Суми (ІІ місце);
  • хореографічний колектив «Шарм» Лебединського районного БДЮТ (ІІІ місце);

старша вікова категорія, основний рівень майстерності:

  • хореографічний колектив «Ілюзія» Путивльського районного ЦПР (І місце);
  • хореографічний колектив «Веселка» Лебединського міського ЦДЮТ (ІІ місце);
  • хореографічний колектив «Рандеву» Роменського районного ЦДЮТ (ІІІ місце);

молодша вікова категорія, вищий рівень майстерності:

  • народний театр танцю «Пігмаліон» Сумського міського ПДЮ (І місце);
  • зразковий хореографічний колектив «Артес» ОЦПО та РТМ (ІІ місце);
  • зразковий хореографічний колектив «Соняхи» Сумського БК «Хімік» (ІІІ місце);

середня вікова категорія, вищий рівень майстерності

  • зразковий хореографічний колектив «Соняхи» Сумського БК «Хімік» (І місце);
  • народний театр танцю «Пігмаліон» Сумського міського ПДЮ (ІІ місце);
  • хореографічний колектив «Юність» Охтирського міського ЦДЮТ (ІІІ місце);

старша вікова категорія, основний рівень майстерності:

  • Зразкова студія сучасного танцю «Шарм» Шосткінського міського ЦЕВ (І місце);
  • Народний театр танцю «Пігмаліон» Сумського міського ПДЮ (ІІ місце);
  • Зразковий хореографічний колектив «Амелія» Олександрівської гімназії м. Суми (ІІІ місце).

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 1 й 1.

^Вгору