ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Конкурс-виставка технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» та конкурс з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки

29.10.2020

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!» з 19 до 23 жовтня 2020 року відбулися обласний конкурс-виставка технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» у номінації «Садиби зеленого туризму» та обласний конкурс з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки у номінації «Громадський транспорт» (заочно).

У конкурсі-виставці «Колиска роду – українська хата» взяли участь 53 учні з 20 закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Усього було представлено 20 садиб зеленого туризму у двох вікових категоріях.

На конкурс з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки було представлено 7 експонатів, які виготовили учні із шести закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Роботи оцінювалися за такими критеріями: відповідність тематиці обласного конкурсу, якість виготовлення, трудомісткість виготовлення та естетичне оформлення.

Переможці обласного конкурсу-виставки технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» у номінації «Садиби зеленого туризму»:

- у другій віковій категорії (10-14 років):

I місце – Воронін Вадим, Бондаренко Кирило, Крівцун Микита, Лобода Данило, вихованці комунального закладу позашкільної освіти Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник проєкту Черняков Михайло Олексійович;

II місце – Шейко Євген, Золотавін Владислав, вихованці Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, керівник проєкту Хоменко Тарас Григорович;

II місце – Влізько Владислав, вихованець комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник проєкту Ходак Максим Анатолійович;

III місце – Нечипоренко Софія, Кіптенко Богдан, Турчин Ангеліна, вихованці Верхосульського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області, керівник проєкту Шкабура Галина Євгенівна;

III місце – Андрійчук Данило, вихованець позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, керівники проєкту Кузнецов Микола Васильович, Сидоренко Сергій Володимирович;

- у третій віковій категорії (15-17 років):

I місце – Міщенко Георгій, Борзих Дар’я, Власенко Юрій, Водолага Матвій, Охріменко Софія, Бардаков Іван, Муслієнко Кіріл, Денисенко Андрій, вихованці Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник проєкту Ісаєв Володимир Миколайович;

II місце – колектив вихованців Луциківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Білопільського району, керівник проєкту Литовченко Катерина Володимирівна;

III місце – колектив вихованців гуртка «Макетування» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, керівник проєкту Кардашов Геннадій Павлович;

III місце – колектив вихованців станції юних техніків Кролевецької міської ради, керівник проєкту Бондарєва Людмила Володимирівна;

переможці обласного конкурсу з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки у номінації «Громадський транспорт»:

I місце – Муслієнко Кіріл, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, керівник проєкту Муслієнко Яків Іванович;

II місце – Трапезніков Максим, вихованець комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник проєкту Кирильчук Андрій Васильович;

III місце – Корабельський Едуард, вихованець Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, керівник проєкту Хоменко Тарас Григорович;

Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут...

P.S. Дякуємо за неймовірні фото і відеоролики робіт, які були представлені на конкурси-виставки, вихованцям гуртків «Pixel» (керівник Сергій Статівка) та «Юних фотоаматорів» (керівник Андрій Причиненко) комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 5 + 4.

^Вгору